Ödemiş Engelsiz Yarınlar Derneği 10. yaşını kutladı

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Program bir dakikalık  saygı duruşu ve ardından İstiklal Marşı’nın okunması ile başladı, düzenlenen programa Ödemiş Belediye Başkanı Mehmet Eriş, Demokrat Parti belediye başkan adayı Dilek Acar Güleç , MHP il ilçe teşkilatı , dernek başkanları, gönül dostları ve Ödemişler katıldı.

 

Düzenlenen etkinlikte konuşma yapan Ödemiş Engelsiz Yarınlar Derneği Başkanı Serpil Aksoy Baştürk şunları söyledi:

 

Bugün burada 3 Aralık tarihine dikkat çekmek ve onuncu kuruluş yıldönümümüzü kutlamak için . öncelikle hepiniz hoş geldiniz şeref verdiniz 3 Aralık birleşmiş milletler 1992 yılında almış olduğu karar sonrası Uluslararası Engelliler Günü olarak kabul edilmiştir. Tüm Dünyada engelli bireylerin sorunlarına dikkat çekmek için belirlenmiş bir ele alınacağı bir gündür. Günümüzde engellilik görememek, duyamamak, yürüyememek, Ya da başka bir fonksiyon kaybı değil. bir çok yerde duyduğumuz gibi asıl engel yüreklerde değildir hem ülkemizde hem de dünyada artık en çevreden kaynaklı sorunlar olduğu kabul görmüştür. Peki nedir bu çevresel faktörler Erişilebilirlik Kaldırım işgali ve rampa önlerine gelişigüzel park edilen araçlar engelli otopark işgali, Gelişigüzel park edilen araç, engelli otopark işgalleri, asansörsüz binalar ve yine asansörü olmayan toplu taşıma araçları ve tabii ki istihdam. o bu işi yapamaz gibi söylemler çevresel faktörleri en azı indirmek toplumun görevidir. Bu duygu ve düşüncelerle Ödemiş Engelsiz Yarınlar Derneği olarak on yıldır ilçemizde mülkü ve idari amirlerimizle olası tüm engelleri kaldırabilmek adına çalışıyoruz ve yılmadan faaliyetlerimizi sürdürmeye hepimizin huzurunda söz ver. Ve son olarak 2 Aralık 2013 yılında tam da bugün de kuruluşunu ilan ettiğimiz derneğimizin onuncu yaş gününü kutlu olsun diyorum. Bu on yıllık sürede öncelikle beni her zaman destekleyen başta aileme ve yönetim kurulu üyelerime,Mülki ve İdari Amirlerime  ve en önemlisi bizlerden desteklerini hiç esirgemeyen ilçe halkımıza gönülden teşekkür eder Engelsiz Yarınlar dileriz. İyi ki varsınız iyi ki varız.

Haber Merkezi

Ödemiş Engelsiz Yarınlar Derneği 10. yaşını kutladı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2 Yorum

 1. Avatar
  30 Ocak 2024, 09:34

  Lorsque nous soupçonnons que notre femme ou notre mari a trahi le mariage, mais qu’il n’y a aucune preuve directe, ou que nous voulons nous inquiéter de la sécurité de nos enfants, surveiller leurs téléphones portables est également une bonne solution, vous permettant généralement d’obtenir des informations plus importantes..

  Cevapla
 2. Avatar
  11 Şubat 2024, 16:17

  Localisez via le logiciel système « Find My Mobile » fourni avec le téléphone ou via un logiciel de localisation de numéro de téléphone mobile tiers.

  Cevapla