AYŞE GÖNÜLALAN’DAN AKINCILAR MAHALLESİ MUHTARLIĞI İÇİN SON RÖTUŞ

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

 Kerem Karamanlıoğlu – 30 Mart yerel seçimine az bir süre kala siyasi parti belediye başkan adayları çekişmeli bir süreci yaşarken Ödemiş’in mahallelerinde de muhtar adaylarının yarışı sürüyor.

Ödemiş’in merkez mahallesi olan Akıncılar Mahallesi bayan muhtar adayı Ayşe Gönülalan da seçimlere az bir süre kala mahalle sakinlerini ve esnaflarını son kez tekrar ziyaretlerde bulunarak mahallesi için vaat ettiklerini anlatıyor.

Bereket Sofrasını ziyaret eden Ayşe Gönülalan işletmeci Gülşah Özsoy ve ailesinden destek istedi.

Gönülalan, “30 Mart yerel seçimlerinde öncelikle Ödemişimiz ve memleketimiz için hayırlı uğurlu sükûnet içinde geçmesini dileğimiz bir seçim olmasını temenni ediyoruz. bende mahallem için aday oldum uzun zamandır mahalle sakinlerimize ve esnaflarımıza ziyaretlerde bulundum. Düşüncelerimi mahallem için yapmak istediklerimi paylaştım. Bugünde artık seçime üç kala son kez mahalle sakinlerimizi ve esnaflarımızı ziyaretlerde bulunarak destek istedim. Belediye başkan adaylarımıza, mahallelerimizdeki muhtar adaylarımızın tümüne başarıla diliyorum. Mahalle sakinlerime esnaflarımıza ve tüm Ödemişlilere sağlıklı mutlu günler diliyorum” dedi.  

AYŞE GÖNÜLALAN’DAN AKINCILAR MAHALLESİ MUHTARLIĞI İÇİN SON RÖTUŞ