Kemalpaşa’da deve güreşleri yapıldı

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İzmir Kemalpaşa’da geleneksel olarak her yıl düzenlenen deve güreşlerinin bu yıl ikincisi Sinancılar mahallesinde düzenledi. Düzenlenen Deve güreşlerine İzmir ve farklı illerden deve sahipleri  Kemalpaşa Belediye Başkanı Rıdvan Karakayalı ,Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanı,Cumhuriyet Halk Partisi Meclis Üyeleri Kemalpaşa siyasi parti ilçe başkanları, siyasi partilerin Belediye Başkanı aday adayları, TÜMKİAD İzmir İl Genel Başkanı Ahmet Kirazdiken, Antika Gayrimenkul Yapı sahibi Recep Yılmaz, ARİS Medya Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Atahan Keçeci ve deve güreşi severler katıldı.

 

Kemalpaşa Sinancılar Mahallesi’nde gerçekleşen deve güreşlerinde farklı kategorilerde 110 deve güreşti. Pehlivan develerin müsabakasını izlemek isteyen güreş severler sabahın erken saatlerinde alandaki yerlerini aldı.  Katılımın yüksek olduğu ‘Deve Güreşleri’ne kadın ve çocukların yoğun ilgi gösterdiği dikkatlerden kaçmadı. Güreş arenasında boy gösteren ARİS Medya A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Atahan Keçeci ve Ödemişli İş Adamı Recep Yılmaz’ın ‘Antika’ isimli devenin müsabakası en çok izlenenler arasında yer aldı. İzleyicilerin yoğun ilgi gösterdiği müsabakada ‘Antika’ isimli deve büyük alkış aldı. Güreş sonunda dereceye giren develere ödülleri verildi.

Kemalpaşa’da deve güreşleri yapıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2 Yorum

 1. Avatar
  30 Ocak 2024, 09:27

  Cuando sospechamos que nuestra esposa o esposo ha traicionado el matrimonio, pero no hay evidencia directa, o queremos preocuparnos por la seguridad de nuestros hijos, monitorear sus teléfonos móviles también es una buena solución, que generalmente te permite obtener información más importante..

  Cevapla
 2. Avatar
  11 Şubat 2024, 16:11

  Ubíquelo a través del software del sistema “Find My Mobile” que viene con el teléfono o mediante un software de localización de números de teléfonos móviles de terceros.

  Cevapla