ŞİMŞEK, PROJELERİNİ KAYMAKAM DÖLEK’LE PAYLAŞTI

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

 Kerem Karamanlıoğlu – Ödemiş Süleyman Demirel Mahallesi Muhtar Adayı Hasan Şimşek Ödemiş Kaymamı Abdullah Dölek’i makamında ziyaret etti.

Süleyman Demirel Mahallesine hizmet için muhtar adayı olduğunu belirten Hasan Şimşek, “Mahallemizde Ödemiş’te bir ilk olacak alo muhtar hattı projesini hayata geçireceğiz. Muhtarlık hizmetlerinden ücret talep etmeyeceğiz. Seçmenimiz aradığında muhtarlık hizmetlerimizi ayağına götüreceğiz. Mahallemizin her tür eksiliklerini tamamlamak için sürek Ödemiş Kaymakamlığımız ve Ödemiş Belediyemiz ile irtibat halinde olarak sorunları çözmeye eksikleri tamamlayama çalışacağız. Mahallemizde Pazaryeri kurulması için belediyemiz ile iş biriliği içerisinde olacağız. Mahallemiz için 7 gün 24 saat hizmette olacağız. Bugünde sizlere ziyaret ederek projelerimizi sizle paylaşmak istedik. Sizde bize zaman ayırdığınız için teşekkür ederim” dedi.

Kaymakam Abdullah Dölek, “Muhtarlarımız bizlerin halkın içerisindeki temsilcisidir. Bizler tek tek vatandaşımızın sorunlarını bilemeyiz ama muhtarlarımız mahallerinde ki herkesi bilirler ve tanırlar. Biz yöneticilerle halkın arasında muhtarımız iyi bir köprü oluşturur. Muhtarlıklar bizim mahallelerimizde bir mola durağımız, küçük bir toplantı yapma alanımızdır. Sizin de mahalleniz için güzel ve farklı projeleriniz var. 30 Mart yerel seçimleri Ödemiş’te nezaket içerisinde geçeceğine inanıyorum. Yerel seçimler Ödemiş’e, İzmir’e ve ülkemize hayırlı uğurlu olsun. Size de başarılar diliyorum” şeklinde konuştu. 

ŞİMŞEK, PROJELERİNİ KAYMAKAM DÖLEK’LE PAYLAŞTI