YENİ YILA MERHABA KAHVALTISI

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Eğitim Sen Ödemiş temsilciliği tarafından düzenlenen ‘yeni yıla merhaba’ kahvaltısı, Ödemiş Belediyesi TayPark tesislerinde yapıldı. Yoğun bir katılımla gerçekleştirilen etkinlikte, geçtiğimiz yıl emekli olan sendika üyelerine plaket takdim edildi.

Bazı emeklilerin mazeretleri dolayısıyla katılamadığı plaket töreninde, Belediye Başkanı Mehmet Eriş, Şube Başkanı Nafiz Ceylan, önceki dönem baş temsilci Tayfun Bengi ile görevdeki baş temsilci Selim Şahan, emekli üyelere plaketlerini sundular.

Sendikanın mücadele hattı üstüne yapılan konuşmalarda, konuşmacılar Eğitim-Sen’e başarı dilediler. TayPark tesislerinin tamamen dolduğu etkinlik yaklaşık 2 saat sürdü.

Baş temsilci Selim Şahan, etkinliğe katılan Belediye Başkanı Mehmet Eriş, Şube Yönetim Kurulu, eski baş temsilciler ve üyelere, verdikleri destekten dolayı, tesis çalışanlarına da emeklerinden dolayı teşekkür etti.

Haber Merkezi

 

YENİ YILA MERHABA KAHVALTISI

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 Yorum

  1. Avatar
    30 Ocak 2024, 19:03

    A compatibilidade do software de rastreamento móvel é muito boa e é compatível com quase todos os dispositivos Android e iOS. Depois de instalar o software de rastreamento no telefone de destino, você pode ver o histórico de chamadas do telefone, mensagens de conversa, fotos, vídeos, rastrear a localização GPS do dispositivo, ligar o microfone do telefone e registrar a localização ao redor. https://www.xtmove.com/pt/how-to-download-and-install-spy-app-on-android-phone-for-free/

    Cevapla