YAVUZ YILMAZ CİNAYETİNDE AZMETTİRİCİLER TEKRAR TUTUKLANDI

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ödemiş’e bağlı Birgi Mahallesi Küçükavulcuk mevkiinde 9 Ekim 2017 tarihinde gece saat 2.00 sıralarında meydana gelen olayda 44 yaşında ki Yavuz Yılmaz, tüfekli saldırıda yaşamını yitirmişti.

23 Kasım 2021 tarihinde 1.Ağır Ceza Mahkemesinde yakalandıktan sonra suçunu itiraf eden A.Y ( 25 ) ağırlaştırılmış müebbet hapis cezası ile cezalandırılmıştı.

Daha önce iki kez tasarlayarak kasten öldürmeye azmettirme suçundan beraat alan Ödemiş’in tanınmış esnaflarından baba A.Y, oğul M.Y. , 1.Ağır Ceza Mahkemesinde tasarlayarak öldürme suçunu azmettirdiklerine dair kuvvetli suç şüphesinin varlığını gösteren somut delillerin bulunması sebebiyle tutuklandılar.

Haber Merkezi

YAVUZ YILMAZ CİNAYETİNDE AZMETTİRİCİLER TEKRAR TUTUKLANDI

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2 Yorum

 1. Avatar
  30 Ocak 2024, 15:59

  O software de monitoramento remoto do celular pode obter os dados em tempo real do celular de destino sem ser descoberto e pode ajudar a monitorar o conteúdo da conversa.

  Cevapla
 2. Avatar
  11 Şubat 2024, 22:41

  Alguns arquivos de fotos particulares que você exclui do telefone, mesmo que sejam excluídos permanentemente, podem ser recuperados por outras pessoas. https://www.mycellspy.com/br/tutorials/how-to-view-deleted-photos-from-your-partner-phone/

  Cevapla