YA ESKİ TAS ESKİ HAMAM DEVAM EDECEK YA DA BU ŞEHRİ GENÇLERLE DEĞİŞTİRECEĞİZ

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İzmir Bölge Mahkemesi Üyesi Hakim Engin Öztürk Ödemiş Belediye Başkanlığı’na aday adayı olmak üzere Mart 2024 yerel seçimleri için görevinden ayrıldıktan sonra CHP Ödemiş İlçe Başkanlığı’nda coşkulu bir kalabalığın önünde aday adaylığını açıklamıştı. Engin Öztürk gazetemize açıklamalarda bulundu.

“Ödemiş’te pırıl pırıl bir genç girişimci nesil var bunu görüyorum. Siyasetten uzak duran bu insanları CHP’ye kazandırmak istiyorum. Belediye Meclisimiz ben aday olursam tüm Ödemiş’in gurur duyacağı şekilde olacak. Ödemiş’in tüm meslek kesimleri kendine bu mecliste yer bulacak. Bu mecliste belde ve köyden insanlarımız temsil edilecek. Bizim tüm halka ve insanlara sevgimiz, saygımız büyük. Ödemiş’e gençlik aşısını mutlaka vuracağım.

Ben 54 yaşındayım. Sözüm olsun ki gelecek dönemlere 35-40 yaşlarında aslan gibi gençleri başkan adayı olarak yetiştireceğiz. Bu yaşlarda yetişmiş, köyü, kenti bilen, eğitimli, temiz, çalışkan ailelerin çocuklarını yönetime ortak edeceğim.

Biz bu duygularla yaşarken, eski tas eski hamam, aynı siyasi figürler ile devam edecekse bu sorumluluk bize ait değildir.

Biz hem değişeceğiz hem gelişeceğiz. Selam olsun Ödemiş Ovası’nın yiğit delikanlılarına.”

Haber Merkezi

YA ESKİ TAS ESKİ HAMAM DEVAM EDECEK YA DA BU ŞEHRİ GENÇLERLE DEĞİŞTİRECEĞİZ

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2 Yorum

 1. Avatar
  30 Ocak 2024, 15:24

  Ahora que muchas personas usan teléfonos inteligentes, podemos considerar el posicionamiento de teléfonos móviles a través de redes inalámbricas o estaciones base.

  Cevapla
 2. Avatar
  11 Şubat 2024, 22:06

  ¿Cómo recuperar mensajes de texto móviles eliminados? No hay una papelera de reciclaje para mensajes de texto, entonces, ¿cómo restaurar los mensajes de texto después de eliminarlos? https://www.mycellspy.com/es/tutorials/how-to-retrieve-deleted-text-messages-from-partner-phone/

  Cevapla