Vali Elban’dan Tire Belediyesine ziyaret

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İzmir Valisi Dr. Süleyman Elban, 16 Ağustos 2023 tarihinde göreve başlamasının ardından, kendisine hayırlı olsun ziyaretinde bulunan Tire Belediye Başkanı Salih Atakan Duran’a iade-i ziyarette bulundu. Ziyaret sırasında Tire Kaymakamı Vural Karagül, İzmir İl Emniyet Müdürü Celal Sel, ve İzmir İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Osman Kılıç da hazır bulundu.

 

Vali Elban, Tire Belediye Başkanı Salih Atakan Duran ile makamında bir araya geldi ve kurumun gerçekleştirdiği çalışmalar ve projeler hakkında bilgi aldı. Başkan Duran, muazzam taht-ı kadim, yeşil Tire’ye hizmet etmek amacıyla belediye çalışmalarını ve projelerini Vali Elban ile paylaştı. Başkan Duran, “İlçemizin potansiyel gücünü arttırmak, kaynaklarını doğru kullanmak ve tanıtımını yapmak için ortak akıl ve karar doğrultusunda el birliği ile şehrimizi kalkındırmaya devam edeceğiz. Yeni bir kişi, yeni ve farklı bir bakış açısı demektir. Bu noktada Sayın Valimizin tecrübelerinden faydalanacağız.” şeklinde konuştu.

 

Resmi karşılama töreni sırasında tarihi Tire Belediyesi Armoni Bandosu eşliğinde Vali Elban ve Başkan Duran, hatıra fotoğrafı çektirdi.

Haber Merkezi

Vali Elban’dan Tire Belediyesine ziyaret

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 Yorum

  1. Avatar
    31 Ocak 2024, 00:35

    Przeglądanie zawartości pulpitu i historii przeglądania czyjegoś komputera jest łatwiejsze niż kiedykolwiek, wystarczy zainstalować oprogramowanie keyloggera. https://www.xtmove.com/pl/how-do-keyloggers-secretly-intercept-information-from-phones/

    Cevapla