Uyuşturucu bağımlısının röportajı yürek burktu

Bir uyuşturucu bağımlısının Kütahya'dan Haber isimli haber kanalına verdiği röportajı OdaTV yeniden gündeme taşıdı.

Uyuşturucu bağımlısının röportajı yürek burktu
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kütahya’dan haber isimli bir haber kanalı, bir uyuşturucu bağımlısıyla röportaj yaptı. Yürek burkan röportajı Oda TV gündeme taşıdı.

2018’de arkadaşım vasıtasıyla başladım

2018 yılında bir arkadaşının kendisini ekstazi isimli uyuşturucuyla tanıştırdığını belirten bağımlı, söz konusu arkadaşı ile yakınlık kurmaması için defalarca kez uyarıldığını fakat uyarıları dinlemediğini belirtti.

Çocuğunun yüzüne bakamadığını ve ailesini toparlamaya çalıştığını belirten bağımlı, “ailem için her şeyden vazgeçtim, uyuşturucu illetinden gerçekten vazgeçtim. Şu anda tek hedefim ailem, çocuğum ve karım” dedi.

Başta bonzaiden çok korktuğunu, fakat sonrasında metamfetaminin daha kötü olduğunu keşfettiğini de belirten bağımlı, metamfetaminin aklından çıkmadığını, bir yerden sonra uykuya dalamadığını ve delirme derecesine geldiğini, zamanla eşinin de metamfetamine çok düşkün hale geldiğini, 2011 yılında bonzai içen bir arkadaşının madde yüzünden ölerek tuvalette ölü bulunduğunu anlattı, “bir ortama giderdik, kırlık, dağlık bayırlık veya ev fark etmiyor. Evden çıktığımızda kesin birimiz alınırdı. “Bu adamların hiç mi işi yok, sadece bu madde ile mi uğraşıyorlar” derdik ama adamların işi o, yani polisin” ifadelerini kullandı.

Her bağımlı bir gün satıcı olur

Arkadaşlarını gün gün uyuşturucu maddeler yüzünden kaybettiğini de vurgulayan bağımlı, “her içici bir gün torbacı oluyor. Her içen bir gün bunu satmaya başlıyor” dedi.

Son olarak bağımlı, Kütahya polisinin kendisine “sana iş bulalım” dediğini, bu teklifin hiçbir torbacı arkadaşından gelmediğini anlattı.

Haber merkezi

Uyuşturucu bağımlısının röportajı yürek burktu

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

8 Yorum

 1. Avatar

  😔

  Cevapla
 2. Avatar
  18 Eylül 2023, 17:42

  :(

  Cevapla
 3. Avatar

  üzücü

  Cevapla
 4. Avatar
  Editör 18 Eylül 2023, 17:53

  :(

  Cevapla
 5. Avatar

  “””

  Cevapla
 6. Avatar

  ….

  Cevapla
 7. Avatar

  ……

  Cevapla
 8. Avatar
  Cevapla