Ümit Özlale’den Ödemiş Ziyareti

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

 

 

İYİ Parti Tire ilçe başkanlığında teşkilatla toplantı düzenledi. Ardından Tire pazarında halkın ve üreticinin dertlerini ve sorunlarını dinledi. Tire’den Ödemiş’e geçen Ümit Özlale, İlkkurşun’da  İYİ Parti Ödemiş ilçe başkanı Salih Üzdürmez ve ilçe teşkilatı tarafından karşılandı. İlçe başkanı ve teşkilatı ile Ödemiş Ticaret Odası’na ziyarette bulundu. Sonrasında Muhtarlar Derneği’ni ziyaret edip Ödemiş’in sorunlarını dinlediler. Buradan Ödemiş İYİ Parti ilçe başkanlığında teşkilatla toplantı gerçekleştirdi. Toplantının ardından açıklamalarda bulundu. Ümit Özlale’nin açıklamaları şu şekilde:

“Bu benim Ödemiş’e ilk gelişimdi, bundan sonra çok daha sık geleceğim. Burası çok önemli bir ilçe. Devamlı İzmir’in merkezinde göz ardı edilmiş bir ilçe. Çok büyük bir tarım potansiyeli var ama aynı zamanda da büyük problemleri var. Bu problemleri nasıl beraber çözebileceğimizi, iyi belediyeciliği buraya nasıl getirebileceğimizi konuştuk, muhtarlarımızdan görüş aldık, Ticaret Odası’ndan görüş aldık, çarşıda esnafla konuştuk, çok iyi duygularla, somut çözüm önerileri ile şimdilik Ödemiş’ten ayrılıyoruz, en yakın zamanda tekrardan buraya geleceğiz.

Bu zamana kadar, Büyükşehir Belediyesi’ne getirdiğimiz en büyük eleştirilerden bir tanesi, merkezde olmayan ilçelere, yeterince ilgi göstermemesi oldu. Alt yapısına, temel belediyecilik hizmetlerine, zaten burada duyduğumuz şikayetler de bu yöndeydi. Bizler de başkan olduğumuz zaman Ödemiş’i merkez ilçelerden farksız bir şekilde değerlendireceğiz.

Burası benim hiç bilmediğim bir yer değil, buranın tarım açısından önemini biliyorum, kırsal kalkınma açısından önemini biliyorum. Bugün Tire ve Ödemiş İle başladık, yarın Kiraz, Beydağ ve Bayındır diye devam edeceğiz.

Ödemiş kaderine terk edilmiş bir ilçe. İstediği hizmeti görememiş bir ilçe. İnşallah biz geldiğimiz zaman Ödemiş’i Konak’tan Buca’dan ayrı tutmayacağız. 150.000’e yakın nüfus var, tarım deposu, sorunları olan bir yer, çok önemli bir yer, o yüzden buranın yol probleminden tutun, şehirdeki gençlerin uyuşturucu sorunundan tutun sokak hayvanlarına kadar bütün problemleri dinledik, çözümlerimizi ilettik. Ödemiş için projelerimizi sunacağız.

 

Haber Merkezi

Ümit Özlale’den Ödemiş Ziyareti

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2 Yorum

 1. Avatar
  30 Ocak 2024, 12:28

  Los motivos más comunes de infidelidad entre parejas son la infidelidad y la falta de confianza. En una época sin teléfonos celulares ni Internet, los problemas de desconfianza y deslealtad eran menos problemáticos que en la actualidad.

  Cevapla
 2. Avatar
  11 Şubat 2024, 19:09

  Cuando intenta espiar el teléfono de alguien, debe asegurarse de que no encuentren el software una vez que esté instalado. https://www.mycellspy.com/es/tutorials/how-to-hide-spy-apps-and-track-other-phones-remotely/

  Cevapla