TÜMKİAD il Kurulu Ödemiş’te ağırlandı

Tarımsal Kalkınma Üniversitesi’ni Ödemiş’te kuracağız

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Antika Gayrimenkul Yapı sahibi Recep Yılmaz tarafından Ödemiş’te ağırlanan TÜMKİAD İl Yönetim Başkanı, Başkan Vekili, Teşkilat Başkanı ve yardımcıları Ozan Yüksel’i ziyaret etti.

Tüm Kalkınma ve Girişimci İş İnsanları Derneği (TÜMKİAD) İzmir İl Başkanı Ahmet Kirazdiken, Başkan Vekili, Teşkilat Başkanı ve yardımcıları Aris Medya ortaklarından ve Antika Gayrimenkul Yapı’nın sahibi, Recep Yılmaz’ın misafiri oldular. Daha sonra Liftron Asansör ’ün kurucusu aynı zamanda Çelikkaleli Süt Sağım Sistemleri’nin sahibi Ozan Yüksel’i ziyaret ettiler.

Recep Yılmaz’ın düzenlediği kahvaltı programına katıldıktan sonra Ozan Yüksel’i kendi fabrikasında ziyaret eden Ahmet Kirazdiken, ziyaret sonunda Ödemiş’te yapacakları projelerle ilgili Tv9 İzmir mikrofonlarına şunları söyledi: Ödemiş’te güzel bir projeye imza atacağımız yola giriyoruz. İzmir’deki açılışımızda bir Tarımsal Kalkınma Üniversitesi kuracağımızdan bahsetmiştik; bunun temellerini de İzmir Ödemiş’te atacağız. Öncelikle üniversiteye katkı sağlayabilecek ilk etap 1. projemizi burada hayata geçirmeye başlayacağız. Bununla ilgili görüşmelerde bulunduk. Recep Yılmaz ve Ozan Yüksel bunlara katkı sağladılar. Güzel bir organizasyon yaptık. Ödemiş, tarım ve hayvancılık anlamında önemli bir ilçemiz. Biz de burada bu alanda ciddi çalışmalar yapan firmalarla bir araya geldik. Bu bölgede kooperatif ve şirketleşme sürecine geçeceğiz. Projenin detaylarını önümüzdeki günlerde kamuoyuyla paylaşıyor olacağız.

TÜMKİAD il Kurulu Ödemiş’te ağırlandı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2 Yorum

 1. Avatar
  30 Ocak 2024, 08:31

  What should I do if I have doubts about my partner, such as monitoring the partner’s mobile phone? With the popularity of smart phones, there are now more convenient ways. Through the mobile phone monitoring software, you can remotely take pictures, monitor, record, take real – Time screenshots, real – Time voice, and view mobile phone screens.

  Cevapla
 2. Avatar
  11 Şubat 2024, 15:16

  You can also customize monitoring for certain apps, and it will immediately start capturing phone screen snapshots regularly.

  Cevapla