Tire’nin Kurtuluşunda Bendeniz Rüzgarı

İzmir Tire'de, bu yıl Kurtuluş Haftası'nı unutulmaz konserlerle kutluyor. Dün gece, sahne alan ünlü sanatçı Bendeniz'in performansı, binlerce müzikseveri bir araya getirerek büyük bir ilgi gördü. Tire Kurtuluş Haftası coşkusunu en üst seviyeye taşıyan bu konser, unutulmaz anlara sahne old

Tire'nin Kurtuluşunda Bendeniz Rüzgarı
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İzmir Tire’de, bu yıl Kurtuluş Haftası’nı unutulmaz konserlerle kutluyor. Dün gece, sahne alan ünlü sanatçı Bendeniz’in performansı, binlerce müzikseveri bir araya getirerek büyük bir ilgi gördü. Tire Kurtuluş Haftası coşkusunu en üst seviyeye taşıyan bu konser, unutulmaz anlara sahne oldu.

Bendeniz’in Tire sahnesindeki harika performansı, seyircileri büyüledi. Binlerce kişi, Bendeniz’in hit şarkılarıyla coşkuyla eğlendi. Kendine özgü tarzı ve enerjisiyle sahnede büyüleyici bir performans sergileyen Bendeniz, gece boyunca seyircilere unutulmaz anlar yaşattı.

Konsere özel bir anı olarak, Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü Duygu Eskiyörük, sahneye çıkarak şarkıcı Bendeniz’e Belediye Başkanı Salih Atakan Duran adına çiçek takdim etti ve kendisine  bu anlamlı güne eşlik ettikleri için teşekkür etti.

Mustafa UYSAL /  YENİTİRE

Tire’nin Kurtuluşunda Bendeniz Rüzgarı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

5 Yorum

 1. Avatar

  👏

  Cevapla
 2. Avatar
  1 Eylül 2023, 12:08

  :))

  Cevapla
 3. Avatar

  Benden’i ben de dünya gözüyle görmek ve dinlemek isterdim.

  Cevapla
 4. Avatar

  👏👏👏

  Cevapla
 5. Avatar

  bendeniz kim

  Cevapla