Tire’de yenilenen Atatürk Parkı açıldı

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Tire Belediyesi düzenlemesi tamamlanan Atatürk Parkının açılışını iftar yemeği ile gerçekleştirdi. Yemeğe Tire İlçe Emniyet Müdürlüğünden alınan verilere göre 6 bini aşkın Tireli vatandaş katıldı.

Vatandaşlar Atatürk parkının yeni düzenlemesini çok beğendiklerini ifade ederek diğer yandan da Başkan Atakan Duran’ın yeni dönemde de seçilmesini istediklerini ifade ettiler.

Başkan Atakan Duran iftar yemeği öncesi vatandaşlara hitap ederek şunları söyledi, “Tarihi Atatürk parkımızı yenilemenin mutluluğunu yaşıyoruz. Vatandaşlarımız burada inşallah güzel vakit geçirirler. Güzel anılar yaşarlar. O eski günlerindeki renkli halini yaşamasını diliyoruz parkımızın. Burada büyük bir emek sarf ettik. Haziran sonu itibari ile başladığımız parkın yenilemesini mart ayında bitirdik. 9 ay gibi kısa bir sürede sunulan imalatta mesleki tecrübemizin dokunuşları vardır. Köprü tasarımından havuzun imalatına, çevredeki dekoratif taş duvarlardan oturma gruplarına kadar her şeyiyle ilgilendik. Halı sahamızı yeniledik. Sandviççiler sokağımızdaki en dokunulması gereken noktalara dokunduk. Sokağı yeniledik. Yenilediğimiz Cumhuriyet Meydanımızla da uyumlu hale getirdik. Tüm Tireli hemşerilerimize hayırlı olsun. Çocuklarımıza bırakacağımız güzel bir eser olmasını diliyorum” dedi.

Haber Merkezi

Tire’de yenilenen Atatürk Parkı açıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir