Şimdi fedakarlık zamanı

Şimdi fedakarlık zamanı
Bu haber 05 Ağustos 2022 - 10:28 'de eklendi

Şimdi fedakarlık zamanı

Altay Teknik Direktörü Kaloğlu, yönetimin gündemindeki Paixao’ya seslendi. Portekizli yıldız oyuncudan haber beklediklerini belirten 41 yaşındaki genç teknik adam, “Altay camiası onu el üstünde tuttu. Parayı pulu düşünmeden gelmesi gerekir” diye konuştu.

Spor Toto 1. Lig’de yeni sezon hazırlıklarını altyapı ağırlıklı kadrosuyla sürdüren transfer yasaklısı Altay’da teknik direktör Sinan Kaloğlu Afyon kampı sonrası Vali Kutlu Aktaş Tesisleri’nde düzenlenen basın toplantısında konuştu. Genç teknik adam gelecek sezon planları ile ilgili konuşurken transfer yasağı nedeniyle yönetimin yeniden anlaşmaya çalıştığı Marco Paixao’ya da mesaj gönderdi.

Portekizli golcünün fedakarlık yapması gerektiğini ifade eden Kaloğlu, “Paxiao’nun istekli, yararlı olacak şekilde gelmesi gerekir. Biz nasıl düşünüyorsak onun da parayı pulu düşünmeden gelmesi gerekir. Altay camiası onu el üstünde tuttu. Biz nasıl fedakarlık yaptıysak, bu kulüpteki herkes nasıl yaptıysa onun da böyle yapması gerekir” dedi.

Murat Uluç’un lisansı çıktı
Bu sezon öncelikli hedeflerinin ligde kalmak olduğunu söyleyen Kaloğlu, futbola döndürmeyi planladıkları 41 yaşındaki yardımcı antrenörü Murat Uluç’un da lisansının çıktığını ifade etti. Uluç’un oynayacak olmasından ötürü mutlu olduğunu ifade eden Kaloğlu, “Murat hazırlık maçlarında da oynadı. En az 45 dakika oynayabileceğini gösterdi. Daha fazlası olur mu ona bakacağız. İlk 11’de mi başlar yoksa hamle için mi kullanacağız, ona da karar vereceğiz” dedi.

Haber Merkezi