Seferihisar Belediyesi Halk Market’ten Vatandaşlara Ucuz Et

Seferihisar Belediyesi Halk Market'ten Vatandaşlara Ucuz Et
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Seferihisar Belediyesi Halk Market, vatandaşlara düşük maliyetli et seçenekleri sunarak önemli bir hizmet sunuyor. Yerel üreticiler ile tüketicileri buluşturan bu pazar alanı, özellikle kasap bölümünde 30 Ağustos ile 3 Eylül tarihleri arasında büyük bir indirim fırsatı sunuyor. Bu kampanya kapsamında, dana kıyma ve kasap köfte 299 TL’ye, kuşbaşı dana eti ise 319 TL’ye satışa sunuldu.

Günümüzde artan maliyetler nedeniyle alım gücünün zorlaştığı bir dönemde, Seferihisar Belediyesi Halk Market önemli bir rol üstleniyor. Sosyal belediyecilik anlayışıyla hareket eden belediye, yerel üreticileri ve tüketicileri bir araya getirerek, uygun fiyatlı ürünler sunan Halk Market’i işletiyor. 30 Ağustos ile 3 Eylül tarihleri arasında geçerli olan indirim kampanyasında, dana kıyma ve kasap köfte 299 TL, kuşbaşı dana eti ise 319 TL’den satışa sunuluyor. Vatandaşlar, Seferihisar ve Ürkmez’deki Halk Market şubelerinden alışveriş yapma imkanına sahiptir.

Seferihisarlılara ucuz et müjdesi

Seferihisar Belediye Başkanı İsmail Yetişkin, artan fiyatlar ve yükselen yaşam maliyeti nedeniyle alım gücünün zorlaştığına dikkat çekerek, Halk Market hizmetinin vatandaşlara ucuz ve erişilebilir ürünler sunmanın yanı sıra, yerel üretimi destekleyerek yerel üretici ile tüketicileri buluşturduğunu ifade etti.

İHA

Seferihisar Belediyesi Halk Market’ten Vatandaşlara Ucuz Et

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir