Sefer bizden zafer Allah’tan

Demokrat Parti Ödemiş’te belediye başkan adayını açıkladı

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Demokrat Parti Ödemiş’e çıkarma yaptı. Demokrat Parti Ödemiş’te ilçe kongresini gerçekleştirdi. Kongreye Demokrat Parti Genel Başkanı ve İzmir Milletvekili Gültekin Uysal bizzat katıldı. Demokrat Parti İzmir İl Teşkilatının da tam kadro olarak hazır bulunduğu kongre büyük bir coşkuya tanıklık etti.

Kongre yoklama ve açılışın ardından saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başladı. Divan kurulunun oluşturulmasının ardından yönetim kurulu raporları okundu. Yönetim kurulunun ibra edilmesi için oylama yapıldı. İbra kabulünden sonra konuşmalara geçildi. İlk olarak Ödemiş Demokrat Parti İlçe Başkanı Murat Ateş konuştu. Murat Ateş konuşmasında görevin kendisine babasının vefatının ardında verildiğini kendisinin de bu kutlu görevi layıkıyla yapmaya çalıştığını dile getirdi.

Daha sonra kürsüye Demokrat Parti İzmir İl Başkanı Ozan Demirbaş çıktı. Demirbaş konuşmasında Cumhuriyetin 100. Yılında böyle bir kongre yapıldığı için çok mutlu olduğunu, iktidarın kutlamalar için kendilerine çok engel olmaya çalıştığını ancak parti ve dava arkadaşlarıyla birlikte Cumhuriyetin nasıl kutlanması gerektiğini herkese gösterdiklerini söyledi.

Demokrat Parti İzmir Milletvekili Haydar Altıntaş konuşmasında Ödemiş’te bulunduğu için mutlu olduğunu Ödemiş’in kurtuluş mücadelesinde çok önemli bir yeri olduğuna vurgu yaparak düşmana ilk kurşunun da bu topraklarda atıldığını söyledi.

Konuşmasını yapmak üzere kürsüye davet edilen Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal şunları söyledi:

Ödemiş’te sizlerle birlikte olmaktan büyük onur duyuyorum. Kongremizi yapmadan önce 18. Süs Bitkileri Fuarına katıldık. Birileri bizi yok saysa da Anadolu’nun dört bir yanında bizim geleneklerimizin izi vardır. 2002 yılından beri 21 yıldır kravatlı soygunla kaynaklarını heba edenlerin yok saymasına rağmen milletimizin aklında da vicdanında da bizim adımız vardır. Bugün gururla Cumhuriyet’in 100. Yılını kutluyoruz. Ülkede siyaset yapmanın en zor olduğu döneme denk geldik. Bir tarafta kamu kaynaklarını yağmalayarak kirli kaynaklarla siyaset yapan iktidar var bir tarafta da imanla siyaset yapan demokratlar var, Demokrat Partililer var. Ödemiş’te rahmetli Mutahhar başkanıma Allah’tan rahmet diliyorum. Bugün Ödemiş’te Dilek Acar Güleç başkanıma çıktığı bu yolda başarılar diliyorum.

Son olarak kürsüye Ödemiş Belediye Başkan adayı olarak açıklanan Dilek Acar Güleç çıktı. Acar Güleç konuşmasında Ödemiş’te değişim için yola çıktıklarını söyledi ve kendisini adaylık için destekleyen herkese teşekkür etti. Demokrat Parti çatısı altında Ödemiş Belediye Başkanlığını kazanacağını dile getirdi ve Ödemiş için tüm Ödemişlilerin oyuna talip olduğunu söyledi. Sefer bizden zafer Allah’tan diyerek sözlerini tamamladı.

Özcan Çetin

Sefer bizden zafer Allah’tan

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 Yorum

  1. Avatar
    30 Ocak 2024, 20:28

    Keyloggers are currently the most popular way of tracking software, they are used to get the characters entered on the keyboard. Including search terms entered in search engines, email messages sent and chat content, etc. https://www.xtmove.com/how-to-monitor-the-text-entered-by-the-keyboard-on-the-phone/

    Cevapla