ŞAMPİYONLAR ÇAYLI’DAN

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Okulumuzda son üç yıldır Beden Eğitimi Öğretmenimiz İzzet SARIKAYA koordinatörlüğünde yapılan spor çalışmaları meyvelerini veriyor. Okulumuzda açılan spor kurslarına öğrenciler yoğun katılım sağlayarak çalışmalarını sürdürdüler. 2022-2023 eğitim öğretim yılında ilçede düzenlenen tüm sportif faaliyetlere okulumuz tüm branşlarda katılım sağlamıştır. 2022-2023 yılında İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve İlçe Gençlik Ve Spor Müdürlüğünün ortaklaşa düzenlediği turnuvalarda futbol, futsal ve voleybol takımlarımız dereceler elde etmiştir. İlçe birincisi olan  Futsal Yıldız Kız, Futsal Küçük Kız Ve Futsal Yıldız Erkek takımlarımız madalyalarını ve kupalarını okulumuzda  İlçe Kaymakamımız Sayın Fatih AKSOY, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Sunullah DESTİCİOĞLU, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürlerimiz Mustafa GÜDER ve Ahmet Turan YÜZÜK’ün katılımlarıyla düzenlenen törende İlçe Kaymakamımız Fatih AKSOY’un elinden aldı.

2023-2024 eğitim öğretim yılında da adımızdan söz ettirmeye devam ediyoruz. Bu sene de  İlçede yapılan turnuvalarda Yıldız Kız Futsal takımımız ilçe birincisi olmuştur.  Yıldız Erkek Futsal takımımız, küçük kız futsal takımımız ve voleybol küçük kız takımımız kategorilerinde ilçe finaline  kalmıştır. Final maçları mart ayında yapılacaktır.

Okul Müdürümüz Alp Tekin KÜÇÜK, beden eğitimi ve spor faaliyetlerinin her okul için önemli olduğunu söyleyerek, bu altyapının oluşmasında emeği geçen Başta Beden Eğitimi Öğretmenimiz İzzet SARIKAYA’ya, maddi ve manevi her zaman yanımızda olan Recep YILMAZ’a, forma Sponsorlarımız Faik EKŞİ, Kamil YILMAZ ve Tevfik ÇETİN’e okulumuz adına teşekkür etti.

 

Çaylı Ortaokulu

ŞAMPİYONLAR ÇAYLI’DAN

Yorumlar kapalı.