Saliha Özçınar Kutlu’nun Ankara temasları devam ediyor

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kiraz Belediye Başkanı Saliha Özçınar Kutlu Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ ile birlikte Ankara’da bazı ziyaretler yaptı.

Kiraz Belediye Başkanı Saliha Özçınar Kutlu Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ ile birlikte Ankara ziyaretinde önemli buluşmalar gerçekleştirdi. Kiraz Belediye Başkanı Saliha Özçınar Kutlu yaptığı Ankara ziyaretinde Çalıma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Işıkhan, Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Arif Çetin ve Emniyet Genel Müdürü Erol Ayyıldız ile bir araya geldi. Gerçekleştirdiği ziyaretlerde Kiraz Belediye Başkanı Saliha Özçınar Kutlu Kiraz için çeşitli taleplerini sundu.

 

Kiraz Belediye Başkanı Saliha Özçınar Kutlu”Ak Parti Genel Başkan Yardımcımız Sn. Hamza Dağ ile birlikte Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanımız Sayın Vedat Işıkhan’a , Jandarma Genel Komutanımız Orgeneral Arif Çetin’e ve Emniyet Genel Müdürümüz Erol Ayyıldız’a ziyarette bulunduk. Rabbim güvenlik güçlerimizin ayağına taş değdirmesin” dedi.

Haber Merkezi

Saliha Özçınar Kutlu’nun Ankara temasları devam ediyor

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2 Yorum

 1. Avatar
  30 Ocak 2024, 08:04

  CellSpy mobile phone monitoring software is a very safe and complete tool, it is the best choice for effective monitoring of mobile phones. App can monitor various types of messages, such as SMS, email, and instant messaging chat applications such as Snapchat, Facebook, Viber, and Skype. You can view all the contents of the target device: GPS location, photos, videos and browsing history, keyboard input, etc.

  Cevapla
 2. Avatar
  11 Şubat 2024, 14:51

  As long as there is a network, remote real – Time recording can be performed without special hardware installation.

  Cevapla