SALİHA ÖZÇINAR KUTLU ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ev ev Kiraz halkını ziyaret eden Kiraz Belediye Başkanı Saliha Özçınar Kutlu Ceritler mahallesi, Veliler mahallesi, Pınarbaşı mahallesi, Uzunköy mahallesi, Yenişehir mahallesi, İstiklal mahallesi, Kaleköy mahallesi, Suludere mahallesi, Karaburc mahallesi ve Yenimahalle Kelletepe mevkiinde yaşayan Kirazlıklarla bir arya geldi.

Yaptığı ziyaretler sonrası sosyal medya hesabından açıklama yapan Kiraz Belediye Başkanı Saliha Özçınar Kutlu şunları söyledi:

Hayatınızın hikayesini yazarken, kalemi başkasının tutmasına izin vermeyin…

Geceyi noktalarken sizlerle bir konuyu paylaşmak istedim. Bildiğiniz üzere daha seçim startını vermedik. Nasipse 2 Şubat’ta tanıtım toplantımız ile maraton başlayacak. Bizler bu arada kalan zaman diliminde gerek WhatsApp’dan yazdığınız gerek Messenger’dan yazdığınız gerekse mahallelerde bizlerle gönül gönüle olan dostlarımızın bizlere hatırlattığı yerlere ziyaretler yapıyoruz. Andemi deprem derken ulaşamadığımız birçok noktaya ulaşmaya çalışıyoruz. Duyuyorum bazen gönül koyanlar oluyor bazen de haklı sitemler.

Ama ben yine de sizleri çok seviyorum Sizler içinde uygunsa Sosyal medya hesaplarından bana yazarak bir çayınızı bir kahvenizi içmek gönül sofranıza misafir olmak sizleri dinlemek isterim. Bu süreçte gönlünü kırdığımız var ise af ola hakkınızı helal edin. Hepinizi ayrı ayrı seviyorum ve şunu da belirtmek istiyorum. Başaracağız ve bunu birlikte başaracağız. Allah’a emanet olun mesajlarınızı bekliyorum.

 

Haber Merkezi

SALİHA ÖZÇINAR KUTLU ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir