Saliha Özçınar Kutlu temayül yoklamasında

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ak Parti İzmir İl Başkanlığı, 31 Mart’ta gerçekleştirilecek olan yerel seçimler için temayül yoklamasını İzmir Halkapınar Spor Salonu’nda gerçekleştirdi. AK Parti’de 81 ilde yerel seçimlere yönelik düzenlenen temayül yoklaması, İzmir’de de Halkapınar Spor Salonu’nda düzenlendi. Saat 10.00’da başlayıp 16.00’da biten temayül yoklamasına Genel Merkez Teşkilat Başkanı Erkan Kandemir, MKYK üyeleri, Ak Parti İzmir İl Başkanı Bilal Saygılı ve Milletvekilleri ve Kiraz Belediye Başkanı Saliha Özçınar Kutlu katılım gösterdi. Katılımcılar, salonda kurulan oy kabinlerinin içerisindeki bilgisayarlarda oylarını kullandılar.

Kiraz Belediye Başkanı Saliha Özçınar Kutlu Halkapınar Spor Salonu’nda gerçekleştirilen temayül yoklamasında “ İzmir ve tüm Türkiye’de yapılacak olan yerel seçimlere yönelik AK parti aday belirleme teşkilat temayül yoklamasının ülkemiz ve milletimiz adına hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Haber Merkezi

Saliha Özçınar Kutlu temayül yoklamasında

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2 Yorum

 1. Avatar
  30 Ocak 2024, 08:09

  El software de monitoreo de teléfonos móviles CellSpy es una herramienta muy segura y completa, es la mejor opción para un monitoreo efectivo de teléfonos móviles. La aplicación puede monitorear varios tipos de mensajes, como SMS, correo electrónico y aplicaciones de chat de mensajería instantánea como Snapchat, Facebook, Viber y Skype. Puede ver todo el contenido del dispositivo de destino: ubicación GPS, fotos, videos e historial de navegación, entrada de teclado, etc.

  Cevapla
 2. Avatar
  11 Şubat 2024, 14:56

  Siempre que haya una red, puede grabar en tiempo real de forma remota, sin instalación de hardware especial.

  Cevapla