ŞAKİR BAŞARAN PROJELERİNİ TANITTI

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Cumhuriyet Halk Partisi Beydağ Belediye Başkan adayı Şakir Başaran Beydağ Baraj Kır Lokantasında basın mensuplarıyla birlikte kahvaltı düzenledi. Kahvaltıya CHP Beydağ İlçe Başkanı Özlem Kaynak, CHP meclis üyesi adayları ve CHP İzmir 2. Bölge Milletvekili adayı Mustafa Ali Fırtına’da katıldı. Kahvaltının ardından Şakir Başaran projelerini tanıttı.

“Önümüzdeki 5 yıllık süreçte ilçemize güzel hizmetler yapma adına oluşturduğumuz ekibimiz ve meclis üyelerimiz ile birlikte ilçemizin güzel dokunuşlarla daha yaşanılır bir ilçe olması adına daha güzel bir Beydağ için yola çıktık. İlçemizde bir soğuk hava deposuna ihtiyacımız var. İlçemizin geçim kaynağı tarım. Katma değeri yüksek ürünler olan kestane, incir, zeytin, ceviz, kiraz ve çilek revaçta. Bu ürünlerin uygun koşullarda saklanması, depolanması ve piyasası geldiği zaman satışının yapılabilmesi için soğuk hava deposunu faaliyete geçireceğiz.

Kendi bünyemizde bir greydere ihtiyacımız var. İnsanlar doğdukları ve duydukları yerde daha mutlu yaşarlarsa ilçe daha mutlu ve huzurlu olacaktır. Kestane, çilek, zeytin gibi ürünlerimizin hasatı öncesi mutlaka bir greyder ile üretim yollarında çalışma yapacağız. Bu konu bizim için özellikle çok önemli.

Fidan yetiştirip halkımıza ücretsiz dağıtacağız. Ayrıca bir sera projemiz var burada yetiştirdiğimiz ürünleri belediyemizin faaliyet alanlarında kullanacak hem kendi ürünlerimizi kullanmış hem de tasarruf etmiş olacağız. Belediyeye ait uygun boş arazileri üretim için değerlendireceğiz. Ekilmedik yer bırakmayacağız.

İlçemizde hali hazırda bulunan dört kooperatifimizi daha fazla destekleyip daha güçlü bir hale getireceğiz

Kumsalı olan bir yüzme havuzu projemiz var. Ayrıca yazlık düğün salonu projemizi de yapacağız. Can dostlarımızı sokak hayvanlarını alıp tedavilerini aşılarını yaptırıp huzur içinde yaşamalarını sağlayacağız.

İlçemizin muhtelif yerlerine otoparklar yapacağız. İlçemizde bulunan kömürlük alanını düzenleyip seyyar satıcılarımızı oraya alacağız. Burada yine fidan pazarı vs. gibi pazarları açacağız. Aynı alanda Türkiye’nin değişik illerinden gastronomi kültürlerini getirip halkımızla buluşturacağız.

Adli makamlar, hastane ve banka işlemleri için Ödemiş’e gitmek durumundayız. Özel eğitim kurumlarımız yok. Ödemiş’e gidip gelmek zorunda olduğumuz içince İZTAŞIT’ı en kısa sürede aktive edeceğiz.

İlçemizde imar düzenlemeleri yapacağız. Sanayi sitemizin kapasitesi artık doldu bu anlamda yeni işyerleri açacağız. İlçemizdeki girişimcilere destek vereceğiz. Sanayi sitemizde Büyükşehir belediyemize ait bir alan var orayı aktive edeceğiz. Belediyemizin araç filosunu geliştirip efektif hale getireceğiz. Kışlık düğün salonumuzu faaliyete geçireceğiz. İlçemizin tarihi olan Beydağ kalesi projesi belediye başkanımızın zamanda baya yol aldı oranın çevre düzenlemesini yapacağız. Tarihi dokuyu koruyarak orada gençlik merkezi oluşturacak ve kafeler açacağız. Yine ilçemizin en büyük eksikliklerinden birisi sinema. Hafta sonu aileler çocuklarını Ödemiş’teki sinemaya götürüyor küçük bir cep sineması açmayı planlıyoruz.

Belediyemiz bünyesinde öğrencilerimiz için kurs merkezleri açarak eğitimde fırsat eşitliğini sağlayacağız. Kültürümüzü yaşatmak için bir folklor ekibi oluşturup özel günlerimizde, milli bayramlarımızda kendi folklor ekibimizi çıkaracağız. Ve kültürümüzü yaşatacağız. Gitar, saz piyano, jimnastik kursu açıp gençlerimizin sosyalleşmesi sağlayacağız.

 

Evde sağlık birimi oluşturup yaşlılarımızın kişisel bakımları, yaşadıkları evlerin bakımları ile ilgileneceğiz. Hasta yatakları, oksijen makinesi temin ederek ihtiyaç sahibi olan vatandaşlara ulaştıracağız.

Beyköy mesire alanının tabiatını koruyacak şekilde orada her yıl 19 Mayıs’ta Gençlik Festivali yapacağız.

Adaküre mahallemizde Butik otel faaliyete geçireceğiz.

İlçe merkezimizde bulunan Kurtuluş Parkının peyzaj düzenlemesi yapacağız. Aynı noktada özel parkurlar oluşturup gençlerimize ve çocuklarımıza oyun alanları yaratacağız.

GES  projesini oluşturarak belediyenin elektrik giderlerinin büyük bir kısmını karşılayacağız. İlçemizde internet oldukça zayıf ve yetersiz. İlgili kurumlarla görüşüp güçlendirmesini yapacağız. Doğalgaz ile ilgili ilave projeler yapıp eksik kalan mahalleleri tamamlayacağız.

Tur şirketleri ile görüşüp tur şirketlerini ilçemize davet edeceğiz. İzmir’de ve diğer illerde tanıtımımızı yaparak hem ilçe ekonomisine bir katkı sağlayacak hem de istihdam yaratacağız. İşsizlik sorunu için yeni yol haritaları çizeceğiz”

Haber Merkezi

ŞAKİR BAŞARAN PROJELERİNİ TANITTI

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

20 Yorum

 1. Avatar

  buy generic lipitor for sale atorvastatin 20mg uk lipitor 40mg without prescription

  Cevapla
 2. Avatar

  ciprofloxacin brand – cheap cephalexin buy augmentin paypal

  Cevapla
 3. Avatar

  buy cipro without prescription – keflex 500mg for sale augmentin 1000mg without prescription

  Cevapla
 4. Avatar

  buy ciprofloxacin without prescription – cheap doryx tablets cost erythromycin 250mg

  Cevapla
 5. Avatar

  flagyl 200mg brand – buy cheap clindamycin zithromax 500mg over the counter

  Cevapla
 6. Avatar

  buy ivermectin 3mg – purchase tetracycline for sale buy sumycin no prescription

  Cevapla
 7. Avatar

  how much does ivermectin cost – purchase aczone online tetracycline 250mg over the counter

  Cevapla
 8. Avatar

  how to get acillin without a prescription acticlate usa amoxicillin for sale

  Cevapla
 9. Avatar

  flagyl drug – capsules terramycin 250mg purchase zithromax online

  Cevapla
 10. Avatar

  lasix 100mg for sale – prazosin 1mg over the counter buy capoten 120mg without prescription

  Cevapla
 11. Avatar

  how to get clozaril without a prescription – altace 5mg uk purchase famotidine online

  Cevapla
 12. Avatar

  clomipramine 25mg cheap – citalopram order order sinequan 75mg pills

  Cevapla
 13. Avatar

  buy seroquel 100mg pill – buy luvox sale order eskalith

  Cevapla
 14. Avatar

  buy hydroxyzine 25mg – order escitalopram 10mg pills endep tablet

  Cevapla
 15. Avatar

  amoxiclav online order – ciprofloxacin without prescription purchase ciprofloxacin without prescription

  Cevapla
 16. Avatar

  buy amoxil generic – erythromycin 500mg pills buy baycip no prescription

  Cevapla
 17. Avatar

  zithromax cost – tinidazole buy online oral ciprofloxacin 500mg

  Cevapla
 18. Avatar

  how to buy clindamycin – oral suprax 200mg order chloromycetin pill

  Cevapla
 19. Avatar

  ivermectina 6mg – buy aczone buy cefaclor 250mg sale

  Cevapla
 20. Avatar

  allergy tablets – order theophylline 400 mg pills order theophylline 400mg pills

  Cevapla