Rüyada yeşil kalem görmek ne anlama gelir?

Rüyada yeşil kalem görmek ne anlama gelir? Hepimiz okul yıllarında renkli kalemler kullanmışızdır ama bunları rüyada görünce ne anlama geldiğini bilmiyor olabiliriz. Gelin birlikte rüyada yeşil kalem görmenin ne anlama geldiğini ayrıntılı bir şekilde öğrenelim…

Rüyada yeşil kalem görmek ne anlama gelir?
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Rüyada yeşil kalem görmek

Parasına da para ekleyeceğine, sorunlu bir döneme gireceğine, yeni bir işle ilgili bir sorun çıkacağına, özellikle para konusunda şansının açılacağına, etrafındaki insanların destek vermesi ile zararlarını telafi edeceğine, kazanılacak paranın yardıma muhtaç kişiler için kullanılacağına yorumlanır.

Rüyada yeşil kalem sürmek gam ve keder çekmeyeceğine dolayısıyla erken yaşlanmayacağına, sorunlarının yakın bir zamanda Allah’ın izni ile son bulacağına, sürekli hastalıklar ile boğuşmak zorunda kalacağına, el attığı birçok işte zarar edeceğine, saygın biri haline geleceğine, çocuğunun kendisinin kadrini ve kıymetini bileceğine ve emeklerini boşa çıkarmayacağına delalet eder.

Rüyada yeşil kalem alındığında dünya yaşamı için de gerçekleştirmek istediklerine kavuşacağına, işlerin her zamankinden daha iyi bir şekilde ilerleyeceğine, aile bireyleri sayesinde işlerinin açılacağına, toplum içinde daha oturaklı davranacağına, ancak daha sonra gireceği bir ortaklık ya da gerçekleştireceği çok büyük bir proje sayesinde eskisinden bile daha iyi bir duruma geleceğine, işlerinde çok zor zamanlar geçireceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüya yorumcularına göre rüyada yeşil kalem vermek sıkıntılarının sona ereceğine, özellikle kendisine yakın hissettiği bir kişiye kendi özel hayatı hakkında son derece özel bir sırrı anlatacağına, güzel ve sevinçli bir haber alınacağına, onunla hayırlı şekilde devam edeceğine, sorunların gün geçtikçe büyüyeceğine, kırgınlıkların ve kızgınlıkların kısa zamanda biteceğine inanılmaktadır.

Rüyada fosforlu yeşil kalem görmek aile bireyleri ilgili olarak sevinçli bir haber alınacağına, yılmayacağına ve vazgeçmeyeceğine, her hayalini de gerçekleştireceğine, bolluğa ve berekete kavuşacağına, atılan adımların hayırlı olaylara vesile olacağına tabir olunur.

Haber Merkezi

 

Rüyada yeşil kalem görmek ne anlama gelir?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir