Rüyada polis görmek ne anlama gelir?

Rüyada polis görmek ne anlama gelir? Rüyada polis görüp bunun ne anlama geldiğini merak ettiyseniz doğru adrestesiniz. Gelin birlikte rüyada polis görmenin ne anlama geldiğini ayrıntılı bir şekilde öğrenelim…

Rüyada polis görmek ne anlama gelir?
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Rüyada polis görmenin hayırlı mı olduğu yoksa kişiyi kötü şeylerin beklediğini mi anlatıyor pek çok insan merak etmektedir. Bu yüzden İnternet üzerinden araştırma gerçekleştiriliyor. Peki, rüyada polis görmek ne demek? Polisten kaçmak ve polisi aramak ne anlama gelir? İşte okunması gereken yorumlar.

İnsanlar rüyalarında farklı şekillerde polis görürler. Aynı zamanda polis aramak ya da polisten kaçmak ve görmek gibi değişik rüyalar söz konusudur. Buraya rüyaların bazıları olumlu bazıları ise olumsuz şekilde uzman rüya tabircileri tarafından yorumlanır. Görmüş olduğunuz rüya üzerinden siz de yorumları okuyabilir ve buna göre gelecek hakkında tahminler elde edebilirsiniz.

 

Rüyada Polis Görmek

Rüyada polis görmek sorumluluk, güç ve otorite gibi unsurları işaret eder. Mesela Rüya sahibi devlet memuru açısından bir makamın sorumluluğunu alabilir. Ya da herhangi bir şirket açısından sorumluluk üstlenecek bir karar alacağına işaret edebilir. Ayrıca herhangi bir haber karşısında moralinin bozulacağı ve keyifsiz bir zaman geçireceği üzerine de yorulur. Başka bir rüya yorumcusuna göre ise kişinin etrafındaki güçlü rakiplerine dikkat etmesi gerektiğini anlatır.

 

Rüyada Polisten Kaçmak

Rüyada polisten kaçmak rüya sahibinin uzun bir süre yaşadığı bir olay yüzünden kendisine gelemeyeceğine işarettir. Bu olaylar neticesinde üzüleceği ve bir dönem hem maddi hem de manevi açıdan zorluklar yaşayacağına delalet eder. Rüya sahibinin kısa sürede bunu atlatması ve kendisine gelmesi gerektiğine dair bir uyarı niteliği taşıyan rüyadır.

 

Rüyada Polisi Aramak

Rüyada polisi aramak rüya sahibinin gerçek yaşamda hem sosyal hem aile ve hem de iş hayatında tecrübeli kişilerden yardım alacağına işarettir. Böylece içinde bulunduğu kötü durumdan kısa süre içerisinde çekme olanağı elde edecektir. Dertlerin biteceğini, can sıkıntısının sona ereceğini ve kardeş arasında kavgaların biteceği üzerine işaret eder.

 

Rüyada Polis Olduğunu Görmek

Rüyada polis olduğunu görmek hayırlı bir rüya değildir. Kişinin yakalandığı hastalıktan bir türlü kurtulamayacağını ya da başına gelen bir beladan ötürü çok zorluklar çekeceği üzerine işaret eder. Özellikle rüya sahibinin dermanı olmayan bir sorun içine düşeceği ve bununla mücadele edeceğine delalet eder. Başka bir rüya görüntüsüne göre ise kişinin başvurduğu bir durum üzerinden pozitif haber alacağına işarettir.

 

Rüyada Polisin Yardım Ettiğini Görmek

Rüyada polisin yardım ettiğini görmek rüya sahibinin dertlerini unutturacak bazı olaylar yaşayacağına delalet eder. Güzel gelişmelerin yanı sıra aile arası bazı çatışmaların yaşanacağı ve hastalıklar ile mücadele edeceğine işarettir. Özellikle iş konusunda yapılacak bazı çalışmalar neticesinde verilen emeğin boşa gideceği üzerine yorulur. Makamın tehlikeye gireceği ve yardım istediği bazı yerlerden geri çevrileceğine işaret eder.

 

Rüyada Polis Çevirmesi Görmek

Rüyada polis çevirmesi görmek aile hayatında bazı sorunlar ile karşı karşıya kalacağına delalet eder. Rüya sahibinin bazı sevdiği kişilerle ders düşeceğine ve küslük yaşayacağına işarettir. Yaşadığı zorluklar karşısında sabır göstermesi gerektiği ve sonunda başarı ile karşı karşıya kalacağına dair yorulur. Küslük yaşayan kişiler ile kısa sürede yeniden barışacağına onların kalbini kazanarak kırgınlıkların sona ereceğine işarettir.

 

Rüyada Polis Kıyafeti Giymek

Rüyada polis kıyafeti giymek rüya sahibinin kendi kendine iş bulacağına işarettir. Bu işi ile beraber hayatın düzene sokacağına ve maddi zorluklardan kurt olacağına delalet eder. Ayrıca kendisine büyük kar ve kazanç getirecek işleri ortak olacağına delalet eder.

 

Rüyada Polisin Kovaladığını Görmek

Rüyada polisin kovaladığını görmek yapılacak işlerde başarısız olmak anlamına gelmektedir. Ayrıca bu konuda atılacak adımların işe yaramayacağına işaret eder. Bu tür durumlardan kurtulmak için kısa sürede karar verilmesi ve problemlerin aşılması gerektiğine dair işarettir.

 

Rüyada Polis Sireni Duymak

Rüyada polis sireni duymak kötü giden işleri yoluna sokmak ve kaybedilen işi geri kazanmak anlamına gelir. Tanıdık birinden yardım alınacağına ve bu yardım ile beraber zorlukların üstesinden geleceğine dair işaret eder. Böylece hem moral kazanacağına hem de iş konusunda terfi alacağına işarettir.

 

Rüyada Polis Görmek ile ilgili diğer yorumlar

Rüyada polisin sizi yakaladığını görmeniz, ömür boyu iyilik içinde olacağınıza ve rahat bir hayat yaşayacağınıza işaretle tabir olunur. Rüyada görülen polis memuru, Azrail’e (aleyhisselâm) işâret eder. Bazen rüyada görülen polis memuru, şid­det ve kedere de işâret eder. Bir kimsenin rüyada, polis memurunun yar­dımcıları ile beraber geldiğini görmesi, hüzün, korku, feryat, azap ve tehlikeye işâret eder. Bazen de rüyada polis görmek, korunmaya ve himayeye işâret eder. Rüyada kendisinin polis memuru olduğunu görmek, bir takım düşmanları olduğuna ve onlardan sakınması gerektiğine işâret eder.

Haber Merkezi

 

 

Rüyada polis görmek ne anlama gelir?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 Yorum

  1. Avatar
    Cevapla