Rüyada limonlu dondurma yemek ne anlama gelir?

Rüyada limonlu dondurma yemek ne anlama gelir? Yaz aylarının vazgeçilmezi olan dondurmanın aromaları mevcuttur. Rüyanızda limonlu dondurma yediğini görüp bunun ne anlama geldiğini bilmiyorsanız doğru adrestesiniz. Gelin hep birlikte rüyada limonlu dondurma yemenin ne anlama geldiğini ayrıntılı bir şekilde öğrenelim…

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Rüyada limonlu dondurma görmek uzun bir süre boyunca kendisine gelemeyeceğine, çok büyük işlere girerek büyük kazançlar elde edeceğine, hak edilen helal bir malın ele geçeceğine, kimseden yardım almak zorunda kalmayacağına, yetkiyi ve söz hakkını elinde tutacağına, çok büyük üzüntülerin yaşanmasına sebep olacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada limonlu dondurma yemek rüyayı gören için çektiği sıkıntıları yakın bir zaman içinde hiçbir sorun yaşamadan ortadan kaldıracağına, kuruntudan ve korkudan kurtulacağına, sevilen kişiler ile yaşanan herhangi bir kırgınlık varsa eğer tatlıya bağlanacağına, elinde bulunan imkânlar sayesinde çok hayırlı ve başarılı çalışmalar gerçekleştireceğine ve adını duyuracağına, hane içinde aile fertlerinin sayısının artacağına alamet etmektedir. Rüyada limonlu dondurma almak amaçlarına nail olacağına ve muradına ereceğine, ister istemez çok üzüleceğine, yaşayacağı tatsız ama önemsiz bir olayla karşı karşıya kalacağına, tüm söylemesi gerekenleri söyleyeceğine, zorlukların ve kötü günlerin aşılacağına, zamanında çok sorun yaratacağı düşünülen bir çalışmanın daha büyük zararlara ve sıkıntılara neden olacağına yorulmaktadır.

Haber Merkezi

Rüyada limonlu dondurma yemek ne anlama gelir?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir