Proje temsilcilerine eğitim

Proje temsilcilerine eğitim
Bu haber 13 Ekim 2021 - 11:56 'de eklendi

Proje temsilcilerine eğitim

Ödemiş’teki ortaokul ve liseleri bilimsel proje temsilcilerine İlçe TÜBİTAK Proje Koordinatörü Zerrin Güngör tarafından Ödemiş Ticaret Odası Anadolu Lisesi’nde eğitim verildi.

İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Süleyman Güneş ve Okul Müdürü Muammer Uysal’ın da katıldığı eğitimde konuşan İlçe Milli Eğitim Müdürü Bahattin Gengörü; öğrencilerin genç yaşta bilimsel proje ve araştırma çalışması yapmaları, okulda bilimsel düşünce ve kültürü kazanmaları, çağın ve geleceğin becerileriyle donanımları için okul idareci ve öğretmenlerimizin, konuyla ilgili olarak aktif rol almalarının hayati önemde olduğunu dile getirdi.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Bahattin Gengörü, “TÜBİTAK projeleri hazırlığının yanı sıra bilimsel çalışma basamaklarının örneklerle anlatıldığı, aktarıldığı ve paylaşıldığı verimli bir eğitim sunan Ödemiş Ticaret Odası Anadolu Lisesi Öğretmeni ve İlçe Bilimsel Proje Temsilcisi Zerrin Güngör başta olmak üzere bu eğitime katılan, katkı sağlayan ilçemiz ortaokul ve liselerimizin proje temsilcisi öğretmenlerimize teşekkür ederiz. Kıymetli öğretmenlerimize, okul proje çalışmalarında üstün başarılar diler, bu güzel çalışmaların gençlerimize hayırlı olmasını temenni ederiz” dedi.

Şazenuş Keskin