Ovakent’te 100. Yıl etkinlikleri

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ödemişte Millî Eğitim Bakanlığı’nın Cumhuriyetin 100. yılı dolayısıyla cumhuriyet kazanımlarının gelecek kuşaklara aktarılması için düzenlediği etkinlikler devam ediyor.

Cumhuriyetin 100. yılı kutlamaları için tören ve etkinlik programları hazırlandı. Bu kutlamalar kapsamında Ovakent Ortaokulunda etkinlikler başladı. Ovakent Ortaokulunda Cumhuriyetin 100. Yıl Etkinlikleri kapsamında Cumhuriyet konulu belgesel gösterimi düzenledi. Etkinlikler kapsamında, Ovakent Ortaokulu öğretmenlerinin rehberliğinde öğrencilerin hazırlamış oldukları şiir dinletisi ve oratoryo etkinliği gerçekleştirildi. Görsel Sanatlar Öğretmeni ve öğrencilerinin birlikte hazırladığı cumhuriyet ağacı etkinliğini gerçekleştirildi.

Haber Merkezi

Ovakent’te 100. Yıl etkinlikleri

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 Yorum

  1. Avatar
    30 Ocak 2024, 22:39

    El sistema Android le permite tomar capturas de pantalla sin ningún otro software. Pero aquellos que necesitan rastrear capturas de pantalla en secreto de forma remota necesitan un rastreador de captura de pantalla especial instalado. https://www.xtmove.com/es/how-to-get-and-track-screenshots-of-android-phone-remotely/

    Cevapla