Önce güvenlik görevlisine ardından meslektaşına saldırdı

Sivas’ta yaşanan olayda biri polis 3 hasta yakını meslektaşlarına ve güvenlik görevlilerine saldırdığı anları güvenlik kameraları görüntüledi.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Olay, 15 Eylül günü saat 21.00 sularında Sivas Numune Hastanesinde yaşandı. Yoğun bakım servisinde yatan ve entübe olan annesi için hastaneye giden polis memuru Y.P, kardeşi T.P ve yakınları B.K ile hastane güvenlik personeli arasında sözlü tartışma çıktı. Büyüyen tartışmada hasta yakınları güvenlik görevlilerine saldırdı. O sırada başka bir nedenden dolayı hastanede bulunan polis ekipleri meslektaşlarını sakinleştirmek için kavgaya müdahale etmek istedi. Konuşma kısa sürede tartışmaya dönüştü. Büyüyen tartışma sonrası polis memuru ve diğer hasta yakınları kavgaya müdahale eden polis memurlarına da saldırdı. T.P. isimli hasta yakınının elinde bulunan bastonla polis memurlarına vurduğu anlar güvenlik kamerasına yansıdı.

Sağlık çalışanlarının ’beyaz kod’ verilmesi üzerine hastaneye takviye ekipler sevk edildi.

Olayla ilgili soruşturma başlatıldı. Polis memuru Y.P soruşturma çerçevesinde açığa alındı. Olayla ilgili soruşturma devam ediyor.

 

Haber Merkezi

Önce güvenlik görevlisine ardından meslektaşına saldırdı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 Yorum

  1. Avatar

    ……

    Cevapla