1. Haberler
  2. Gündem
  3. ÖFSAD “KADIN” KONULU FOTOĞRAF SERGİSİ AÇILDI

ÖFSAD “KADIN” KONULU FOTOĞRAF SERGİSİ AÇILDI

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü etkinlikleri kapsamında Ödemiş Belediyesi’nin ev sahipliğinde Ödemiş Fotoğraf Sanatı Derneği tarafından hazırlanan “Kadın” konulu fotoğraf sergisi ÖYKAM(Ödemiş Yıldız Kent Arşivi ve Müzesi)’da açıldı.

 

Sergide Tarkan Kızartıcı, Ruhi Ödev, Vedat Açıkalın, Fatma Kursan, Rafet Gezertekin, Aziz Bağcı, Cenap Mat, Cengiz Çetiner, Halil Demir, Hasan Uçar, İnan Ödemiş, Mesut Duvarcı, Onur Yumlu, Osman Şevki Şengül, Safiye Özçelik, Sermin Akçakmak, Hanife Duman Pekçetin, Eren Can Ağbulut ve Taner Mercan’a ait 36 fotoğraf bulunuyor.

“Kadın” konulu fotoğraf sergisi açılışında Ödemiş Fotoğraf Sanatı Derneği Başkanı Tarkan Kızartıcı açıklamalarda bulundu:

“Hepiniz hoş geldiniz. Sayın komutanım, ÖFSAD Yönetim Kurulu üyesi değerli arkadaşlarım, derneğimizin üyeleri, fotoğrafa gönül veren fotoğraf sever arkadaşlarım, 8-12 Mart tarihleri arasında kadınlar gününe özel olarak hazırlamış olduğumuz “Kadın” konulu fotoğraf sergimize hepiniz hoş geldiniz.

Bugün özel bir gün, bugünü özellikle seçtik konuyu da bugüne özel olarak hazırladık. Hem dernek üyesi arkadaşlar hem de ÖFSAD Derneği Yönetim Kurulu üyesi arkadaşlarımızın fotoğraflarından oluşan 36 fotoğraf olacak sergimizde. 1 ay kadar önce bir karma sergi yapmıştık yine katılımcı arkadaşlarımızın yoğun olduğu bir sergiydi güzel geçmişti.

Bizim amacımız fotoğrafta ortak paydamız fotoğraf olsun. Fotoğrafı beraber çekelim, beraber fotoğrafla ilgili etkinlikler yapalım. 2015 yılında kurulduk 8 yaşındayız. Bu 8 yılda çok sayıda sergi, fotoğraf kursu, geziler, etkinlikler düzenledik. Fotoğrafı sevdirelim, beraber fotoğraf çekelim, bu güzel hobiyi yaşatalım isteğindeyiz. Lafı çok uzatmadan fotoğraflarımızı birlikte gezelim, birlikte görelim. Tekrar ayaklarınıza sağlık, hoş geldiniz.”

Haber Merkezi

ÖFSAD “KADIN” KONULU FOTOĞRAF SERGİSİ AÇILDI
Yorum Yap

Yorumlar kapalı.