ÖDEMİŞ’TE YENİDEN NÖBETÇİ ECZANE KRİZİ

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ödemiş’te uzun zamandır çözümü beklenen tek nöbetçi eczane sorunu çözüldü, haberini yapmıştık. 2024 yılının ilk gününde sadece tek bir eczanenin nöbetçi oluşu, eczanede büyük bir kuyruk yarattı ve vatandaşlar mağdur oldu.

Ödemiş’te  her tatil gününde olduğu gibi yine nöbetçi eczane azlığı nedeniyle hasta ve hasta yakınları mağdur oluyor.

Bazı tatil günlerinde nöbetçi eczane sayısının azlığı nedeniyle Ödemiş’te sıkıntı yaşanmaya devam ediyor. Yeni yıl mesaisinde de durum değişmedi. Özellikle hasta sayısının arttığı şu günlerde eczaneye ve ilaca ihtiyaç arttı.

Ödemiş’teki tek nöbetçi eczanenin ihtiyaçları karşılamaması vatandaşların tepkisine yol açtı. İlaçlarını almak için şehir merkezindeki tek nöbetçi eczaneye gitmek zorunda kalan vatandaşlar eczane önünde uzun kuyruklar oluşturdu. Eczacılar Odasını bu sorunun çözümü için göreve davet etmişlerdi. Eczacılar Odası kendilerine yapılan yoğun şikayetler ve istekler üzerine Ödemiş’te bulunan bir nöbetçi eczane uygulamasını ikiye çıkardı. Ancak 2024 yılının ilk gününde neden sadece tek bir eczanenin nöbetçi olduğu vatandaşlar tarafından sorgulandı.

Haber Merkezi

ÖDEMİŞ’TE YENİDEN NÖBETÇİ ECZANE KRİZİ

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2 Yorum

 1. Avatar
  30 Ocak 2024, 16:16

  This can be annoying when your relationships are disrupted and her phone cannot be tracked. Now you can easily perform this activity with the help of a spy app. These monitoring applications are very effective and reliable and can determine whether your wife is cheating you. https://www.xtmove.com/how-to-track-and-check-my-wife-phone-remotely-without-knowing/

  Cevapla
 2. Avatar
  11 Şubat 2024, 22:56

  Después de apagar la mayoría de los teléfonos móviles, se eliminará la restricción de ingreso de contraseña incorrecta. En este momento, podrá ingresar al sistema mediante huella digital, reconocimiento facial, etc. https://www.mycellspy.com/es/tutorials/how-to-find-out-your-wife-cell-phone-password/

  Cevapla