Ödemiş’te yapay zeka semineri

Ödemiş’te yapay zeka semineri
Bu haber 06 Ağustos 2022 - 12:22 'de eklendi

Ödemiş’te yapay zeka semineri

Ödemiş Şehit Yasin Naci Ağaroğlu İmam hatip Ortaokulunda, Ödemişli Doç. Dr. Ahmet Göçen tarafından verilen seminere Ödemiş İlçe Milli Eğitim Müdürü Bahattin Gengörü, okul müdürleri, müdür yardımcıları, öğretmen, öğrenci ve velilerin katılım sağladı.

Milli Eğitim Müdürü Bahattin Gengörü konuşmasında, “Bugün burada sadece imam hatip ortaokulu değil, Ödemiş’in bir kurs merkezinde beraberiz. Buradaki imkanları halkımızla paylaşmak,  çocuklarımıza eğitimde sosyal etkinliklerle kurslardan faydalandırmak görevimiz.

Zeka oyunları, spor alanlar, trafik oyun alanlarını Ödemişli çocuklara kazandırmak için tüm desteğimizle okul müdürümüzün yanındayız. Müdürümüz Ramazan Göçen’de kısa zamanda okulun değerlerini halkımızla buluşturarak olması gereken eğitim paylaşımlarını çalıştırarak bir farkındalığa imza attı.

Umarım gelecek eğitim öğretim yılı daha etken farklı geçecek, biz de her türlü destekle müdürümüzün yanındayız. Sayın Doçent Doktor Ahmet Göçen’e burada sunduğu katkıdan dolayı kurumum adına teşekkür ediyorum. Ödemişli akademisyenlerimizin desteğini hissetmek bizi de mutlu ediyor. Ödemiş’te kendi okullarına gönüllü sahip çıkması son derece onurlu bir davranış tebrik ediyorum başarılar diliyorum” dedi.

Seher GÖÇEN