Ödemiş’te Türk Eğitim Sen’den 19 Mayıs buluşması

Ödemiş’te Türk Eğitim Sen’den 19 Mayıs buluşması
Bu haber 21 Mayıs 2022 - 11:52 'de eklendi

Ödemiş’te Türk Eğitim Sen’den 19 Mayıs buluşması

Türk Eğitim-Sen Ödemiş Temsilciliği tarafından Ödemiş’in Küçükavulkcuk Mahallesinde bulunan Keyf-i Bahçe’de 19 Mayıs Bayramı buluşması düzenlendi.

 “Ülkemizin tarihini çok iyi biliyoruz”

Ödemiş’te düzenlenen yemekli buluşmada konuşan Türk Eğitim –Sen İzmir 1. Nolu Şube Başkanı Merih Eyyüp Demir; “ Bu Cumhuriyet’i sonsuza kadar yaşatmak için ant içen hepimizin, Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramını kutluyorum. Ülkemizin tarihini çok iyi biliyoruz. Biz, bu ülkenin evlatları olmaktan gurur duyuyoruz, onur duyuyoruz. Bu mücadeleye ömür veren Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları ve birçoğunuzun Atası, bize emanet ettikleri bu ülkeyi bugün, dünden daha iyi, yarından çok daha ilerilere taşımak için hepimiz gayret içerisinde olmak zorundayız.

Kurtuluş Savaşıyla bu toprakları vatan olarak aldıktan sonra sonsuza kadar bu topraklarda yaşamaya ant içmiş insanlar, bu toprakları korumaya ve gelecekte daha iyi noktalara getirmek için geleceğimizi, öğrencilerimizi en iyi şekilde yetiştirmek mecburiyetindeyiz. Bu nedenle siz vatan sevdalılarına Türk Eğitim Sen ailesine ayrı ayrı teşekkür ediyorum.

Ödemiş’te ve tarihinde ilk defa Torbalı ilçemizde, Beydağ ilçemizde yetki alan arkadaşlarımızı tebrik ediyorum. 2855 gibi bir rakama ulaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bizlere destek veren herkese teşekkür ediyorum. Bizler hiçbir zaman söz vermedik sadece güven telkin ettik. Sizlerin hak ve menfaatleri için, ekonomik haklarınızın korunması için ve çalışma hayatınızda moral ve motivasyonunuzu en üst düzeyde tutmak için çalışmalar yapıyoruz ve bu sözlerimizin bugün karşılığını görmekteyiz.  Yarın daha iyi noktalara geleceğimiz konusundaki inancım tamdır. Ayrıca Türk Eğitim –Sen Ödemiş Temsilciliğinde başarıyla çalışan İlçe Temsilcimiz Tuncay Ünsal’a başarılarının devamını diliyorum” dedi.

Şazenuş KESKİN