ÖDEMİŞ’TE ROBOTİK KODLAMA SEFERBERLİĞİ

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ödemişteki öğretmenler “Robokod İzmir Bilişim ve Kodlama Projesi” kapsamında Temel Kodlama ve Teknoloji eğitimi almaya başladı.

Ödemiş İlçe Milli Eğitim Müdürü Sunullah Desticioğlu Robokod İzmir Bilişim ve Kodlama Projesi Kapsamında, Temel Kodlama ve Teknoloji eğitimi alan öğretmenlerin çalışmalarını yerinde inceledi. Ödemiş’te başlatılan eğitime bağlı resmi okul öncesi, ilkokul, ortaokul ve lise dengi okulların öğretmenleri aşamalı olarak eğitim alacak.

Ödemiş İlçe Milli Eğitim Müdürü Sunullah Desticioğlu “Müdürlüğümüze bağlı resmi okul öncesi, ilkokul, ortaokul ve lise dengi okullarımızın öğrenci, öğretmen ve velilerinin; 21. yy becerileri ışığında problemleri çözmek için teknolojiyi bilinçli kullanma ve üretmen yetkinliğine sahip dijital vatandaşlar olarak hazırlamak amacıyla “RoboKod İzmir Bilişim ve Kodlama ” projesinin İzmir EBA İçerik Geliştirme Ekibi Koordinasyonunda yürütülmek üzere Valilik tarafından verilen bilgisayarların da yer aldığı ‘Öğretmen Eğitim Merkezlerimiz’ ilçemizde kuruldu. İlçemizdeki öğretmen eğitim merkezi kurulan okullarımız; Şehit Er Kâmil Ortaokulu, Aydınoğlu Mehmet Bey Anadolu İmam Hatip Lisesi Cumhuriyet Ortaokulu, Ödemiş Ortaokulu, Hatipoğlu Hasan Erdem İlkokulu. Okullarımızda eğitmenlerimize Robotik Kodlama kursları verilmeye devam etmektedir” dedi.

Haber Merkezi

ÖDEMİŞ’TE ROBOTİK KODLAMA SEFERBERLİĞİ

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 Yorum

  1. Avatar
    30 Ocak 2024, 18:02

    A través del programa de monitoreo parental, los padres pueden prestar atención a las actividades del teléfono móvil de sus hijos y monitorear los mensajes de WhatsApp de manera más fácil y conveniente. El software de la aplicación se ejecuta silenciosamente en segundo plano en el dispositivo de destino, grabando mensajes de conversación, emoticonos, archivos multimedia, fotos y videos. Se aplica a todos los dispositivos que se ejecutan en sistemas Android e iOS. https://www.xtmove.com/es/how-to-track-and-read-someones-whatsapp-messages-calls-location/

    Cevapla