1. Haberler
  2. Siyaset
  3. ÖDEMİŞ’TE MUSTAFA TURAN RÜZGARI ESİYOR

ÖDEMİŞ’TE MUSTAFA TURAN RÜZGARI ESİYOR

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Cumhuriyet Halk Partisi’nin Ödemiş Belediye Başkan Adayı Mustafa Turan yoluna doludizgin devam ediyor. CHP’deki değişim rüzgarının Ödemiş’teki yansıması olarak “Genç, dinamik, çalışkan Başkan” çıkışının yanı sıra “Güçlü meclis güçlü Ödemiş” anlayışıyla alanında uzman isimlerden oluşan Belediye Meclisi Aday Listesi ile yerel seçim sürecine damga vuran CHP Ödemiş Belediye Başkan Adayı Mustafa Turan, İzmir Büyükşehir Belediyesi ile güç birliği içinde hayata geçireceği projelerle de ön plana çıkıyor.

Turan, 31 Mart’ta da sandıktan ilk sırada çıkarsa Cumhuriyet Halk Partisi, Ödemiş’te ilk kez iki dönem üst üste seçim başarısı yaşamış olacak.

Adaylığının açıklandığı ilk günlerde partinin Ödemiş’teki önde gelen isimlerinin de tam desteğini alan ve bu destekle yoluna devam eden Turan, 19 yıl boyunca Adagüme Tarımsal Kalkınma Kooperatifi’nde sürdürdüğü başarılı kariyerinin yanı sıra halkla iç içe samimi diyalogları, Ödemiş ve belediyecilik için verdiği net mesajlarla ve birleştirici tutumuyla adından söz ettiriyor.

Haber Merkezi

ÖDEMİŞ’TE MUSTAFA TURAN RÜZGARI ESİYOR
Yorum Yap

Yorumlar kapalı.