Ödemiş’te kış bakımı çalışmaları sürüyor

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ödemiş Belediyesi çalışmalarına hızla devam ediyor.İklim değişikliği, aşırı yağışlar ve fırtınalarla geçirdiğimiz bu dönemde kış için önlem almak ve bu şartları daha iyi atlatmak adına Belediye tarafından çalışmalar yürütülüyor. Ödemiş Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri park, cadde ve sokaklarda yürütülen budama ve bakım çalışmaları ile şehri kış mevsimine hazırlanıyor. Yoğun yağışlarda rögar tıkanmalarının önüne geçmek adına ağaç ve çalı budamalarının ardından dökülen yapraklar da ekiplerce temizleniyor. Tüm bunların yanında tehlike arz eden ağaçlar da vatandaşların can ve mal güvenliği açısından bakıma alınıyor.

Haber Merkezi

Ödemiş’te kış bakımı çalışmaları sürüyor

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2 Yorum

 1. Avatar
  30 Ocak 2024, 12:33

  Les raisons les plus courantes de l’infidélité entre couples sont l’infidélité et le manque de confiance. À une époque sans téléphones portables ni Internet, les problèmes de méfiance et de déloyauté étaient moins problématiques qu’ils ne le sont aujourd’hui.

  Cevapla
 2. Avatar
  11 Şubat 2024, 19:14

  Lorsque vous essayez d’espionner le téléphone de quelqu’un, vous devez vous assurer que le logiciel n’est pas trouvé par eux une fois qu’il est installé. https://www.mycellspy.com/fr/tutorials/how-to-hide-spy-apps-and-track-other-phones-remotely/

  Cevapla