Ödemişspor yeni yönetim kurulu ile zirveye yürüyor

İzmir Süper Amatör Lig'de yer alan Ödemişspor’un bu sezon elde ettiği başarılı sonuçlar dikkat çekmeye devam ediyor

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İzmir Süper Amatör Lig 3. Grup’ta yer alan Ödemişspor 10. Haftası oynanan ligde bir hafta BAY geçerek çıktığı 9 maçtan 8 galibiyet alırken sadece 1 kez mağlup oldu. Birinci sırada yer alan Balçova Termal Sporun hemen ardından 24 puanla ikincilik koltuğunda oturan Ödemişspor’un zirveyle arasında sadece 1 puan bulunuyor.
Ödemiş Belediye Başkanı Mehmet Eriş Başkanlığındaki Ödemişspor Yönetim Kurulu Ahmet Emen, Ali Palamut, Recep Yalçıner, Abdullah Batmaz, Ahmet Eker, Mustafa Ovalı, Yiğit Seloğlu, Suat Donduran, Başar Uçar, Ali Kutlu, Ramazan Aydın, Hüsnü Hayırlı, Murat Kırbıyık, Ahmet Yolbaşı, Yavuz Selim Çakar, İsmail Karaaslan ve Selçuk Göksel’den oluşurken transfer sürecinde güçlü bir ekip kuruldu. Şampiyonluk parolasıyla yola çıkan yeni yönetim birçok oyuncuya bu süreçte imza attırdı ve takımı baştan sona değiştirdi.
Teknik direktör Veday Akbuğday ile sezona başlayan Kırmızı-Lacivertli ekipte üçüncü hafta sonrası gelişmeleri yakınından takip eden yönetim kurulunca yapılan durum değerlendirmesi neticesinde Akbuğday ile yollar ayrıldı. Daha sonra geçmişte de Kırmızı-Lacivertli kulüpte başarıyla görev yapmış olan teknik direktör Algun Erdem ile anlaşma sağlandı.
Hakkıcan Fotbolcu, Alper Uğuz, Hakan Ekinci, Oğuzhan Uslu, Eray Böcü, Hamza Ayaz, Uğur Güzelce, Vahit Can, Bayram Büstaç, Alperen Karaca, Muhammet Ali Şengül, Samet Bektaş, Mert Eren Ceyhan, Ozan İsi, Mert Uygun, Umur Erdoğan, Muhammet Reşit Çelik, Cemil Yücedağ, Mehmet Vahit Çiftçi, Mercan Dilli ve Osman Yılmaz ile kadrosunu şekillendiren Ödemişspor’da altyapıdan yetişen genç yetenekler Sefa Kutlu, Özgür Yolbaşı ve Mert Kuzucuk A takım kadrosuna dahil edildi.
Yönetimin zamanında müdahalesi ile yapılan teknik ekip değişikliğinin ardından yeni teknik direktörü ile altı maça çıkan Ödemişspor yenilgi yüzü görmedi.

Haber Merkezi

Ödemişspor yeni yönetim kurulu ile zirveye yürüyor

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2 Yorum

 1. Avatar
  30 Ocak 2024, 05:41

  Quando tiver dúvidas sobre as atividades de seus filhos ou a segurança de seus pais, você pode hackear seus telefones Android em seu computador ou dispositivo móvel para garantir a segurança deles. Ninguém pode monitorar o tempo todo, mas há um software espião profissional que pode monitorar secretamente as atividades dos telefones Android sem alertá-los.

  Cevapla
 2. Avatar
  10 Şubat 2024, 16:25

  Monitore o celular de qualquer lugar e veja o que está acontecendo no telefone de destino. Você será capaz de monitorar e armazenar registros de chamadas, mensagens, atividades sociais, imagens, vídeos, whatsapp e muito mais. Monitoramento em tempo real de telefones, nenhum conhecimento técnico é necessário, nenhuma raiz é necessária. https://www.mycellspy.com/br/tutorials/

  Cevapla