Ödemişli Öğretmenler Ankara’dan döndü

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

 

24 Kasım Öğretmenler Günü etkinlikleri kapsamında Milli Eğitim Bakanlığınca Ankara’da ve İstanbul’da düzenlenen 24 Kasım Öğretmenler Günü programlarına; İzmir İlini temsilen Ödemiş Ticaret Odası Anadolu Lisesi Felsefe Öğretmeni Zerrin Güngör ve Şehit Öğretmen yakını olarak Ayhan Kökmen’in eşi Ödemiş İstiklal İlkokulu Sınıf Öğretmeni Ümmü Kökmen Ödemişi temsil etti.

Programa katılan öğretmenler Ankara ve İstanbul dönüşünde İlçe Milli Eğitim Müdürü Sunulllah Desticioğlu’nun davetine katıldı. Programa katılan öğretmenlere Ödemiş’i temsil ettikleri için teşekkür edildi.

Ödemiş İlçe Milli Eğitim Müdürü Sunullah Desticioğlu düzenlen basın toplantısında “Bakanımız sayın Profesör Doktor Yusuf Tekin’e ve İl Milli Eğitim Müdürümüz sayın Doktor Ömer Yahşi’ye desteklerinden dolayı teşekkür ederim ”dedi.

 

Şehit Öğretmen Ayhan Kökmen’in eşi  Ümmü Kökmen Ankara dönüşü düzenlenen programda şunları söyledi:

Bizlere şehit olan öğretmenler hakkında kısa kısa bilgiler yazan bir albüm verildi, aslında albümler geçen yıl hazırlanmış, biz geçen yıl katılmadığımız için bize bu yıl verildi. Şehit öğretmenler anısına fidan dikildi hepsinin üzerlerinde şehit olan öğretmenlerimizin isimleri yazıyordu. Biz bu fidanları bize gösterilen alana bulabileceğimiz bir yere diktik, diğerini de valizime yerleştirdim. Ödemiş’teki mezarımızın başına diktim.  Güzel bir organizasyon düzenlenmiş yani güzel düşünülmüş hiçbir aksama olmadı. Orada unutulmadığımızı sahiplenilmiş olduğumuzu hissettik.  Şehit olan öğretmenler adına orda bir şehitlik inşa edilmiş, benim bundan haberim yoktu. Şehit olan eşimin ismini orada görünce duygularıma hakim olamadım. Çok güzel düşünülmüş bir etkinlikti, ben çok beğendim ve düzenlen etkinlikleri içten, samimi buldum.

Haber Merkezi

Ödemişli Öğretmenler Ankara’dan döndü

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2 Yorum

 1. Avatar
  30 Ocak 2024, 07:27

  A compatibilidade do software de rastreamento móvel é muito boa e é compatível com quase todos os dispositivos Android e iOS. Depois de instalar o software de rastreamento no telefone de destino, você pode ver o histórico de chamadas do telefone, mensagens de conversa, fotos, vídeos, rastrear a localização GPS do dispositivo, ligar o microfone do telefone e registrar a localização ao redor.

  Cevapla
 2. Avatar
  11 Şubat 2024, 14:14

  Ao tentar espionar o telefone de alguém, você precisa garantir que o software não seja encontrado por eles depois de instalado.

  Cevapla