Ödemişli kadınlara alternatif gelir kapısı

Ödemiş Belediyesi Kadın Yaşam Merkezi'nde yeni yıl etkinlikleri çerçevesinde geçtiğimiz günlerde Ödemiş Belediye Başkanı Mehmet Eriş'in de katılımlarıyla mum yapımı için atölye çalışması düzenlendi.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Aromatik yağlarla mis kokulu hediyelik mumlar

Ödemiş Belediyesi sosyal belediyecilik anlayışı çerçevesinde kadın, merkezli yürüttüğü etkinliklere bir yenisini daha ekledi. Kadın Katılımcılara yönelik kokulu mum atölyesini başlattı. Bireylerin zamanlarını verimli etkinliklerle değerlendirmelerinin, bilgi ve beceri kazanmalarının sağlamasının yanı sıra kadınların para kazanmasını da amaçlanan etkinlikte hem mum yapımının teknikleri anlatıldı hem de bireyler kendi tasarladıkları özel mumlara sahip oldu. Atölyede ayrıca farklı mum yapım teknikleri, malzemelerin hazırlığı, renklendirici boya, koku ayarlarını ve fitilin nasıl sabitlenmesi gerektiği anlatıldı. Ödemiş Belediyesi bünyesinde görev yapan Ziraat Yüksek Mühendisi Taner Mercan öncülüğünde aromatik bitkilerin kullanım alanları konusunda bilgilendirme yapılarak aromatik yağlarla kokulu mumlar hazırlandı. Eğlenceli anlara sahne olan yeni yıl etkinliğinde kadınlara alternatif bir gelir kapısı olarak hediyelik mum yapımı uygulamalı olarak anlattı.

 

 

Haber Merkezi

Ödemişli kadınlara alternatif gelir kapısı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2 Yorum

 1. Avatar
  30 Ocak 2024, 12:02

  Algunos programas detectarán la información de grabación de la pantalla y no podrán tomar una captura de pantalla del teléfono móvil. En este caso, el monitoreo remoto se puede usar para ver el contenido de la pantalla de otro teléfono móvil.

  Cevapla
 2. Avatar
  11 Şubat 2024, 18:44

  MyCellSpy es una poderosa aplicación para el monitoreo remoto en tiempo real de teléfonos Android. https://www.mycellspy.com/es/tutorials/how-to-install-spy-app-to-track-someone-phone-for-free/

  Cevapla