Ödemiş’in yurt sorunu çözülüyor

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ödemiş’te bulunan Sağlık Bilimleri Fakültesi ve Ziraat Meslek Yüksek Okulunun her geçen gün öğrenci sayısı artmaya devam ediyor. Hali hazırda 1200 üzerinde öğrencisi bulunan bu fakültelerde okuyan öğrenciler yıllardır yurt ve barınma sorunlarıyla mücadele etmek zorunda kalmışlardı. Ödemiş’te yeterli barınma imkanı bulamayan öğrenciler Bayındır’da yer alan öğrenci yurduna her gün gidip gelmek zorunda kalıyorlardı. Bu çileli yolculuğun bitmesi ve öğrencilerin Ödemiş’te barınabilmesi adına ilk adımlar atıldı. Ödemiş’e yapılması düşünülen KYK yurdu için müjdeyi Ak Parti Ödemiş İlçe Başkanı Muhammet Şen verdi.

İlçe Başkanı Muhammed Şen yaptığı açıklamada, ilçemize yapılması planlanan 500 kişilik KYK yurdumuz gençlik spor bakanlığımız tarafından proje ihalesi tamamlanmıştır.  Başta Genel Başkan Yardımcımız Hamza Dağ,  Genel Merkez Gençlik Kolları Başkanımızın Eyüp Kadir İnan, İl Başkanımız Bilal Saygılı başkanımıza teşekkür ediyoruz, dedi.

Verilen bu müjdeli haberin ardından Ödemiş’te okuyan öğrenciler çalışmaların başlayacağı ve yurtlarına yerleşecekleri ilk günü dört gözle beklemeye başladı.

Haber Merkezi

Ödemiş’in yurt sorunu çözülüyor

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 Yorum

  1. Avatar
    31 Ocak 2024, 04:11

    Comment un couple devrait – Il gérer cela une fois qu’il découvre que son conjoint triche ? La question de savoir si un mari doit pardonner à sa femme sa trahison est un sujet qui mérite d’être discuté.

    Cevapla