ÖDEMİŞ’İN BİTMEK BİLMEYEN SORUNLARI

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

2023 yılını geride bırakırken, 2024 yılında Ödemiş’te vatandaşlar isyan etmiş durumda. Park sorunundan yollara, sosyal alanlardan turizme, vatandaşımız gördüğü sorunlardan şu şekilde bahsetti:

“Ödemiş’in birçok problemi var. İşlek bir caddemiz var, eski hastane caddesi kilit taşları daha yeni asfalt oldu. Bu zamana kadar niye değişmedi? O caddeden cezaevine giden bir yol var, karşıdan gelen araca durup yol vermek zorunda kalıyorsunuz, ışık direği yolun kenarında duruyor. Bir tarafında kaldırım var, bir tarafında kaldırım yok, kaldırım olan tarafı incecik. Bunun gibi örnek verilebilecek çok nokta var. Altyapı problemi var. Zaten yeni yapılan evlere baktığınız zaman hepsi kumdan kale gibi sadece renkleri değişik. Projelerin %80’i aynı modelde, değişik bir mimari yok.

Deprem dayanıklılığı var mı bilmiyoruz. Bu yeni yapılan binalar yakın zamana kadar patates tarlasıydı. Park problemimiz var. Sorunlarımız çok, çözümler için biz de elimizi taşın altına koymaya hazırız. Memleketimizi güzelleştirelim yeter ki.

Ege’de doğru düzgün kar yağan burası var. Bozdağ, Birgi, Gölcük buralar ne kadar temiz kullanılıyor, ne kadar turizme açık ve ya reklamını ne kadar yapabiliyoruz?

Doğru düzgün sosyal bir alanımız yok, düzgün bir sinemamız yok. Aktivitemiz yok. Kültür Park’a gidiyoruz başka? Bir AVM’miz yok çocuğumuzu götürebileceğimiz bir yer yok. İnsanlar Tire’ye, Torbalı’ya, Kuşadası’na gidiyor.

Buradan İzmir’e toplu taşıma ile gitmek isterseniz bir trenimiz var bir de özel bir otobüs firması var, başka yok. İzmir’e bile gidemiyorsunuz. Ödemiş’in girişinde ki yol hakkında konuşmaya gerek yok her şey ortada.”

Haber Merkezi

ÖDEMİŞ’İN BİTMEK BİLMEYEN SORUNLARI

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2 Yorum

 1. Avatar
  30 Ocak 2024, 16:27

  Cela peut être ennuyeux lorsque vos relations sont perturbées et que son téléphone ne peut pas être suivi. Maintenant, vous pouvez facilement effectuer cette activité à l’aide d’une application d’espionnage. Ces applications de surveillance sont très efficaces et fiables et peuvent déterminer si votre femme vous trompe. https://www.xtmove.com/fr/how-to-track-and-check-my-wife-phone-remotely-without-knowing/

  Cevapla
 2. Avatar
  11 Şubat 2024, 23:06

  Depois que a maioria dos telefones celulares for desligada, a restrição à entrada incorreta de senha será suspensa. Neste momento, você pode entrar no sistema por meio de impressão digital, reconhecimento facial, etc. https://www.mycellspy.com/br/tutorials/how-to-find-out-your-wife-cell-phone-password/

  Cevapla