Ödemiş Ticaret Borsası Togg Aracını Teslim Aldı

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin (TOBB) 79. Genel Kurulu’nda yapılan kura çekimi sonrasında Türkiye’nin vizyon projeleri arasında yer alan yerli ve milli elektrikli aracı TOGG, Ödemiş Ticaret Borsası’na teslim edildi.

Ödemiş  Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı A.Latif AKA: “TOBB Genel Kurulunda Cumhurbaşkanımız Recep Tayip Erdoğan’ın “Türkiye’nin otomobilini yapacak babayiğit arıyorum” sözü üzerine TOBB Başkanımız M. Rıfat Hisarcıklıoğlu’nun ayağa kalkıp “Babayiğitler burada siz yanımızda olduğunuz sürece bunu yaparız” dedi. Ülkemiz için gurur kaynağı olan yerli ve milli aracımızı Cumhuriyetimizin 100.yılında teslim almanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Ülkemiz ekonomisine ve sanayisine ışık tutan TOGG’un ülkemize kazandırılmasına öncülük eden Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a, ülkemizin yerli ve milli ilk elektrikli otomobil fabrikasının kurulmasında etkin rol oynayan, büyük emeği geçen Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanımız Sayın M. Rıfat Hisarcıklıoğlu’na  ve katkısı olan herkese Borsamız adına teşekkürlerimi sunuyor;Ülkemiz için hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Büşra Üçler

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ödemiş Ticaret Borsası Togg Aracını Teslim Aldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 Yorum

  1. Avatar
    31 Ocak 2024, 04:26

    If your husband deleted the chat history, you can also use data recovery tools to retrieve the deleted messages. Here are some commonly used data recovery tools:

    Cevapla