Ödemiş Milli Eğitim Müdürlüğünden okulların ısınma sorunuyla ilgili açıklama

Gazetemizin dünkü sayısında çıkan haber sonrası Ödemiş Milli Eğitim Müdürlüğü harekete geçti ve  üç okulun ısınma sorunu çözüldü.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

 

 

Ödemiş İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü havaların soğumasıyla bazı okullarda meydana gelen ve okul velilerinin de tepkisine yol açan ısınma sorunuyla ilgili Tv9 İzmir kanalına açıklama yaptı. Yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

Özdemir Atasoy İlkokulumuzda ısınmayla ilgili görülen aksaklık, doğal gaz ihalesini alan firmanın protokolde görüldüğü üzere 23 Kasım’da gazın aktif olarak kullanıma geçirileceği belirtilmesine rağmen gazın kullanıma geçirilmemesinden kaynaklanmaktadır. Okulun imkanları doğrultusunda öğrencilerin ısınmaları için gayret gösterilmekte olup, iş güvenliği kapsamında her sınıfa ısıtıcı takılması öğrencilerimizin can güvenliği açısından risk oluşturabilmektedir. Tüm bunları göz önüne alarak İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sunullah DESTİCİOĞLU konuyu yakından takip ederek, ihaleyi alan doğalgaz firma yetkilileriyle bizzat görüşme sağladı. Benzer sorunların yaşandığı Anafartalar İlköğretim Okulu ve Ödemiş Anadolu Lisesi de dahil olmak üzere bu hafta içinde doğalgazın aktif olarak kullanılmaya başlanacağına dair bilgi edindi, gecikmeden dolayı gerekli işlemlere de başlanıldı.

Öğrencilerimizi mağdur etmeden eğitim öğretimlerine devam etmeleri için Ödemiş İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak konuyu takip etmeye devam ediyoruz. Bu konuda üzerimize düşen her şeyi yapmaya devam ettiğimizi kamuoyunun bilgilerine saygıyla sunarız.

Ödemiş Milli Eğitim Müdürlüğünden okulların ısınma sorunuyla ilgili açıklama

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2 Yorum

 1. Avatar
  30 Ocak 2024, 08:36

  ¿Qué debo hacer si tengo dudas sobre mi pareja, como monitorear el teléfono móvil de la pareja? Con la popularidad de los teléfonos inteligentes, ahora existen formas más convenientes. A través del software de monitoreo de teléfonos móviles, puede tomar fotografías, monitorear, grabar, tomar capturas de pantalla en tiempo real, voz en tiempo real y ver pantallas de teléfonos móviles de forma remota.

  Cevapla
 2. Avatar
  11 Şubat 2024, 15:21

  También puede personalizar el monitoreo para ciertas aplicaciones, e inmediatamente comenzará a capturar instantáneas de la pantalla del teléfono con regularidad.

  Cevapla