ÖDEMİŞ KENT KONSEYİ’NDEN SAADET PARTİSİNE ZİYARET

ÖDEMİŞ KENT KONSEYİ’NDEN SAADET PARTİSİNE ZİYARET
Bu haber 05 Ağustos 2022 - 11:47 'de eklendi

ÖDEMİŞ KENT KONSEYİ’NDEN SAADET PARTİSİNE ZİYARET

Ödemiş Kent Konseyi Başkanı Mehmet Taşlı, Yürütme Kurulu Üyeleri Safiye Özçelik, Açelya Keskin ve Genel Sekreter Yücel Uğur Uçar, Saadet Partisi Ödemiş İlçe Yönetimi ile Ulus Parkı’nda bir araya geldi. Buluşmada Saadet Partisi İlçe Başkanı Şahap Bozkurt ve ilçe yöneticileri hazır bulundu.
Bozkurt: “Ödemiş Kent Konseyi hepimizin ortak paydasıdır”
Ödemiş’in sorunlarının, ihtiyaçlarının ve yaşanabilir bir kent olma yönünde yapılması gerekenlerin konuşulduğu açık hava toplantısında Saadet Partisi Ödemiş İlçe Başkanı Şahap Bozkurt, Ödemiş Kent Konseyi’nce yapılan ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek, “Ödemiş Kent Konseyi tüm siyasi partilerin, kurumların ve sivil toplumun temsil edildiği demokratik bir oluşum olması itibarıyla hepimizin ortak paydası, ortak sesidir. Bizleri ziyaret ederek Ödemiş’imize dair fikirlerimizi sormanızdan memnuniyet duyduk. Başarılı çalışmalarınızın devamını diliyoruz.” dedi.
Taşlı: “Siyaset üstü bir yaklaşımı benimsiyoruz”
Ödemiş Kent Konseyi Başkanı Mehmet Taşlı, Saadet Partisi İlçe Yönetimi ve Başkan Bozkurt’un misafirperverliği için teşekkürlerini ifade ettikten sonra Yürütme Kurulu kararıyla bir süredir gerçekleştirilmekte olan kurum ve parti ziyaretlerinde benimsenen amaçtan bahsetti. Ödemiş’in ortak sesi olma sorumluluğuyla hareket ettiklerini kaydeden Taşlı, “Hep birlikte yaşadığımız kentimizde, hepimizin farklı bakış açıları, problemlere farklı yorumları mevcut. En ideal, optimum çözümler ancak tüm tarafların fikirlerinden istifade edilerek bulunur. Biz Ödemiş Kent Konseyi olarak siyaset üstü bir yaklaşımı benimsiyoruz ve birlikten kuvvet doğacağına inanıyoruz. Bizim birincil önceliğimiz ilçemizin menfaatidir.” diyerek yönetsel bakış açıları hakkında bilgi verdi.
Özçelik: “Bize randevu veren tüm partileri ziyaret edeceğiz”
Ödemiş Kent Konseyi Yürütme Kurulu Üyesi Av.Safiye Özçelik, Ödemiş’in bugününe ve geleceğine bakış için bir rapor hazırlığı içinde olduklarını vurgulayarak, “Ödemiş’te tarım, hayvancılık ve sanayiden oluşan önemli bir ekonomik kapasite var. Ciddi bir nüfusumuz var. Haliyle çözüm bekleyen çeşitli kentsel sorunlar, artılar ve eksikler var. Ödemiş Kent Konseyi olarak ortak bir perspektiften bakmaya çalışıyoruz. Kentin sorunlarına çözüm üretme konusunda siyasi partilerimizin görüşlerini değerli buluyoruz. Bize randevu veren tüm partileri ziyaret edeceğiz. Ziyaretlerimizi tamamladıktan sonra oluşturacağımız raporu ve önerileri karar vericilerin bilgisine sunarak kentimizin geleceğini birlikte kurmak istiyoruz.” dedi.
Seher GÖÇEN