Ödemiş Kent Konseyi Yürütme Kurulu’nca Kurum Ziyaretleri yapılıyor

Ödemiş Kent Konseyi Yürütme Kurulu’nca Kurum Ziyaretleri yapılıyor
Bu haber 20 Mayıs 2022 - 11:50 'de eklendi

Ödemiş Kent Konseyi Yürütme Kurulu’nca Kurum Ziyaretleri yapılıyor

Ödemiş Kent Konseyi’nin 2021 yılı Haziran ayında gerçekleşen Yürütme Kurulu seçiminin iptali için açılan davanın mevcut Yürütme Kurulu üyelerinin lehine sonuçlanmasının ardından kurumlara ziyaretler yapılması kararlaştırıldı. Mahkeme süreci sebebiyle yapılamayan ziyaretlere, yeni seçilen oda başkanları ile başlandı.

Ödemiş Kent Konseyi Yürütme Kurulu, 12-13Mayıs 2022 tarihlerinde Ödemiş Bilumum Gıda Maddeleriyle Uğraşanlar Esnaf Odası, Ödemiş Berberler ve Kuaförler Odası, Ödemiş Muhtarlar Derneği, Ödemiş Ayakkabıcılar Odası, Ödemiş Şoförler ve Otomobilciler Odası, Ödemiş Sarraflar, Saatçiler, Kuyumcular ve Bijutericiler Odası ve Ödemiş Terziler Odası’nı ziyaret ederek başkan ve yönetim kurulu üyelerine tebriklerini ve başarı dileklerini sundu. Ziyaretlerde meslek gruplarının talep ve beklentilerine yönelik görüşmeler yapıldı.

Kentimizin ortak sorunları tüm paydaşlar ile görüşülerek yetkili kurumların gündemine taşınacak

Ödemiş’teki tüm meslek odalarını ziyaret etmeyi planlayan Yürütme Kurulu, gerçekleştirilecek olan bu buluşmalarda kentimizdeki çeşitli meslek gruplarının ortak talep ve beklentilerini de öğrenerek, kentimizin ortak sorunlarını raporlaştırmayı ve yetkili kurumların gündemine taşımayı amaçlıyor. Meslek odası ziyaretleri ile başlanan çalışmada, kentimizin tüm paydaşlarıyla yapılacak görüşmeler neticesinde hazırlanan rapor yetkili kurumlara iletilecek.

Samime SARAYKÖY