ÖDEMİŞ İÇİN YATIRIMLARIMIZ SÜRÜYOR

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İzmir Büyükşehir Belediyesi Ödemiş’in merkez mahallelerinde yatırımlarını sürdürüyor.

İzmir Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı, Ödemiş genelinde yatırımlarını sürdürürken Süleyman Demirel Mahallesi Şehit Hakkı Bulur Caddesi kilit taş kaplama çalışması sonrası bir başka en büyük mahalle konumunda olan Zafer Mahallesi 1317 sokakta yol yapımı öncesi, zemin çalışmasına başladı.

İzmir Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı Güney Bölge Yol İşleri Şube Müdürlüğü ekiplerinin çalışmasına, Ödemiş Belediyesi ekipleride destek veriyor.

Ekiplerin zemin iyileştirme çalışmalarının ardından kilit taş kaplama çalışması yapılacağı öğrenildi.

Her geçen gün büyüyen Zafer Mahallesi’nde çalışmaların aralıksız süreceğini ifade eden yetkililer ekiplerin her an alanda olacağını söyledi.

Alanda incelemeler de bulunan Muhtarlık İşleri Daire Başkanlığı Bozdağlar Şube Müdürlüğü yetkilileri, Fen İşleri ekiplerine kolaylık dilerken Zafer Mahallesinde İZSU, İZTAŞIT, ESHOT ve Kent Temizliği ekiplerinin de çalışmalarının sürdüğünü belirterek mahalle halkına hayırlı olmasını dilediler.

Ödemiş Belediye Başkanı Mehmet Eriş bu bölgede geniş çaplı kilit parke taş ve kavşak düzenlemesi için başlayan çalışmaları Zafer Mahallesi Muhtarı Mehmet Karaceviz ve teknik ekiple birlikte inceledi.

 

Mehmet Eriş “çocuklarımız rahat ve güzel bir şehirde yaşasınlar diye evimiz Ödemiş için yatırımlarımız sürüyor. Muhtarımızla ve teknik ekibimizle çalışmaları inceledik. Bir yandan hemşerilerimizle sohbet edip ihtiyaçlarını konuştuk” ifadelerini kullandı.

Haber Merkezi

 

 

ÖDEMİŞ İÇİN YATIRIMLARIMIZ SÜRÜYOR

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir