ÖDEMİŞ FENERBAHÇELİLER DERNEĞİ OLAĞAN SEÇİMLİ GENEL KURUL TOPLANTISI

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ödemiş Fenerbahçeliler Derneği Olağan Seçimli Genel Kurul Toplantısı 28 Şubat Çarşamba Saat: 19.07’de Ödemiş Belediyesi Düğün Sergi ve Kongre Merkezinde gerçekleşti.

Levent Ergin tekrardan Başkan seçildi. Toplantıya Dernek Başkanı Levent Ergin, Divan Kurulu üyeleri, Yönetim Kurulu üyeleri ve Dernek üyeleri, AK Parti Ödemiş İlçe Başkanı Muhammet Şen ve Cumhuriyet Halk Partisi Ödemiş Belediye Başkan adayı Mustafa Turan katıldı.

Toplantı saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başladı. Ardından Ödemiş Fenerbahçeliler Derneği Başkanı Levent Ergin konuşma yaptı. Konuşmasında şu ifadelere yer verdi:

“Büyük bir renk aşkıyla göreve geldiğimizde üye sayımızı yükseltmek ilk hedefimizdi. Bu süreçte attığımız adımlarla 90 olan üye sayımızı bugün 1105 üyelik dev bir aile olduk. Kongre üye sayıları 128, temsilci üye sayımızı 164’e taşıdık. Ege Bölgesi aralarında 1’nci olmanın gururu ve onurunu yaşıyoruz. Bunu aşıladığımız Fenerbahçe sevgisiyle hep birlikte başardık. Resmi 158 derneğin arasında da 1’nci olmanın gururu ve onurunu yaşıyoruz. Yaptığımız hizmetler sadece bir renk aşkıyla sadece Fenerbahçe ile sınırlı değil, sorumlu bir Sivil Toplum Örgütü olarak çok işler başardık, saymak isterim.

Köseler Köyü İlkokulu’na basketbol sahası yaptık. Her Ramazanda belediyemize Sosyal Yardımlaşma Müdürlüğüne 100 koli erzak veriyoruz. Her 6 ayda bir ödemiş Kızılay Kan Merkezi Müdürlüğü ile koordineli kan bağış organizasyonu düzenlemeye devam ediyoruz. İhtiyaç sahibi engelli Fenerbahçelileri ücretsiz olarak refakatçisi ile maça götürdük, götürüyoruz. Gerekli gördüğümüz üyelerimizin çocuklarını seçerek maça gönderiyoruz. Ödemiş Fenerbahçeliler Derneği olarak, Kulübümüzle bağlantılarımız çok güçlü. Kulübümüzle de el ele hareket ediyoruz, etmeye de devam edeceğiz. Bunun bir göstergesi olarak, Fenerbahçe spor kulübünün Gaziantep maç giderinin 150 bin lirasını Ödemiş FB derneği yönetimi olarak biz karşıladık. Kulübümüz hediye olarak Dzeko’nun tüm futbolcuların imzalı formasını hediye ettiler. Ödemiş Fenerbahçeliler Derneği yönetim kurulu olarak şehrimizin takımı Ödemişspora 30 bin liralık bir bağış yaptık. Her maç organizasyonunda hayatında Fenerbahçe’yi sahada canlı izlememiş, buna ekonomik gücü yetmemiş iki Fenerbahçeliyi ücretsiz olarak maça götürdük. Dernek olarak üyelerimize bu kış mont çıkardık üyelerimizin yoğun ilgisine teşekkür ederim. Önümüzdeki aylarda yeni çıkacak kreasyonları sunacağız.

Sevgili Dernek üyeleri.

Hiç bir maç ayırmadan her sezon 15 günde bir iç sahamızda oynanan maçları otobüs organizasyonu yapıyoruz ve yapmaya devam edeceğiz. Üyelerimiz hem ücretsiz hem kendi evinde gibi maç izlesin diye yönetim olarak Derneğimiz lokaline ticari Lig TV aldık. Ödemiş Belediyesi huzurevine kütüphane oluşturduk ve Lig TV aboneliği hediye ettik.

Çalışmalarımız, sadece sporla, taraftarlarımız ve üyelerimizle sınırlı olmadı. Her alanda duyarlı çalıştık. Mesela, Orman yangınları sebebiyle TEMA Vakfı’na 1001 fidan bağışladık. Eğitimle de ilgiliydik ve Fenerbahçe üniversitesinin kuruluşunda bağış yaptık. Ramazan ve Kurban bayramlarında düzenli olarak Ödemiş Asri Şehitliğini ve Ödemiş Belediyesi huzurevindeki dede ve ninelerimizi ziyaret ettik. Yeni sezon için Kulübümüzle derneğimiz arasındaki güçlü bağ sayesinde kulüpten 50 adet kombine bilet talep ettik görüşmelerimiz sürüyor.Yine yeni sezonda daha rahat bir arada olup birlikte maç izleyebileceğimiz. Lokal ya da restoran yapabileceğimiz mekan arayışı içindeyiz. Önümüzdeki aylarda organizasyon yapıp üyelerimizle turnuva çocuklar için parkurlu eğlenceli kahvaltı yapmayı planlıyoruz. Sadece üyelerimizle değil, üyelerimizin aileleriyle de bir arada olup tanışıp kaynaşabilecekleri, mangal partileri, piknikler düzenleme projelerimiz var.

 

Biz yönetim olarak biz olduk beraber olduk yolumuzda yürümeye FB kimliğin en üst kimlik olduğunu bilinciyle yürümeye devam edeceğiz.

Genç Fenerbahçeli arkadaşlarımıza da değinmek isterim. Onların da emeklerini görmezden gelemeyiz.

Büyük Ödemiş FB Dernek Başkanlığıma devam ederken şeffaf bir şeklide ziyaretime gelerek GFB Arkadaşlarım bize hayallerinden söz ettiler, bazı dileklerini dile getirdiler. Asla yönetim olarak kulak arkası etmedik. Şurada bir dursunlar beklesinler demedik. Tek amacımızın Fenerbahçe olduğu bilincini aşılamak amacıyla her isteklerini yerine getirmeye çalıştık. Hem abileri, hem de destekçileri olduk, olmaya da devam edeceğiz. Egenin incisi Ödemiş’in kalesi GFB kardeşlerime tekrar teşekkür ediyorum.

Sevgili Fenerbahçe ailem, bize güvenerek, teveccüh göstererek bu göreve getiren tüm üyelerimize şürkanlarımı sünüyorum.

Kongremizin, hem Büyük Fenerbahçe camiasına, hem ödemişimize hem de Ödemiş Fenerbahçeliler derneğimize hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum.

Tüm yüreğimle inanarak söylüyorum ki, büyük Fenerbahçemiz bu futbol sezonunu şampiyonlukla kapatacak ve hepimizin yüreğindeki derin bir özleme son verecektir. O gün geldiğinde, düğünümüz var, unutmayın. Darağacında olsak bile son sözümüz Fenerbahçe, diyerek sözlerimi son verirken

hepinizi sevgi ve saygı ile muhabbetle selamlıyor tekrar kongremize hoş geldiniz şeref verdiniz. Saygılarımla.”

Ödemiş Fenerbahçeliler Derneği mevcut başkan Levent Ergin’in tek aday olarak girdiği seçimi yönetimi ile güven tazeleyerek yeniden başkanlığa seçildi. Yönetimde Ödemiş’in kendi işlerinde başarılı tanınmış simalarının yer aldığı listede şu işimler bulunuyor.

1-HALİL AKGÜN

2-SEÇKİN ÖNER

3-OLGUN BAYRAKTAR

4-SÜLEYMAN GÖKHAN KARA

5-SEDAT PEYNİRCİ

6-BAKİ BALCI

7-AHMET YUMRUTAŞ

8-ÖZGÜR ÖNER

9-CANBERK İYİUYARLAR

10-RECEP YALÇINER

11-HARUN KAPUCU

12-ÖZKAN URGAN

13-ALİ KARDEŞ

14-AHMET DURMAZ

15-MURAT COŞKUN

16-ZAFER ÖDEMİŞ

17-NEŞET SEVİN

18-NİYAZİ KARAOĞLU

19-CANER YAHYAOĞLU

20-İSMAİL CAN KARAKAŞ

21-HÜSEYİN ŞENDURUR

22-RIFAT ACAR

Haber Merkezi

ÖDEMİŞ FENERBAHÇELİLER DERNEĞİ OLAĞAN SEÇİMLİ GENEL KURUL TOPLANTISI

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

20 Yorum

 1. Avatar

  atorvastatin generic lipitor 10mg without prescription generic atorvastatin 10mg

  Cevapla
 2. Avatar

  cheap ciprofloxacin – augmentin 625mg brand order augmentin 625mg sale

  Cevapla
 3. Avatar

  ciprofloxacin 1000mg generic – keflex 500mg over the counter order augmentin sale

  Cevapla
 4. Avatar

  cheap ciplox 500mg – trimox 250mg pill
  order erythromycin 250mg online cheap

  Cevapla
 5. Avatar

  metronidazole 200mg generic – cefaclor 500mg price buy zithromax 500mg online

  Cevapla
 6. Avatar

  valtrex 1000mg without prescription – order diltiazem online acyclovir 800mg for sale

  Cevapla
 7. Avatar

  how to get metronidazole without a prescription – terramycin 250 mg over the counter order zithromax 500mg sale

  Cevapla
 8. Avatar

  buy cheap generic ampicillin buy penicillin pill order amoxil for sale

  Cevapla
 9. Avatar

  order furosemide 40mg sale – buy generic candesartan captopril 25 mg cheap

  Cevapla
 10. Avatar

  glycomet 1000mg sale – sulfamethoxazole uk buy generic lincomycin 500 mg

  Cevapla
 11. Avatar

  buy retrovir 300mg for sale – order rulide pills zyloprim 100mg ca

  Cevapla
 12. Avatar

  purchase clozaril sale – buy famotidine tablets pepcid ca

  Cevapla
 13. Avatar

  purchase seroquel generic – purchase quetiapine online how to get eskalith without a prescription

  Cevapla
 14. Avatar

  buy clomipramine pills for sale – buy generic paxil online sinequan for sale online

  Cevapla
 15. Avatar

  buy hydroxyzine 10mg online cheap – brand lexapro 20mg order amitriptyline pill

  Cevapla
 16. Avatar

  brand augmentin – generic linezolid 600mg baycip for sale online

  Cevapla
 17. Avatar

  amoxil buy online – cefuroxime 250mg without prescription buy cipro no prescription

  Cevapla
 18. Avatar

  zithromax canada – azithromycin 500mg drug ciplox 500mg cost

  Cevapla
 19. Avatar

  order cleocin 300mg – order terramycin online cheap purchase chloromycetin without prescription

  Cevapla
 20. Avatar

  order albuterol inhalator for sale – order generic seroflo inhalator theophylline 400 mg ca

  Cevapla