Ödemiş Emniyetspor Play-Off yolunda

Ödemiş Emniyetspor Play-Off yolunda
Bu haber 29 Nisan 2022 - 10:44 'de eklendi

Ödemiş Emniyetspor Play-Off yolunda

Çetin Zengin 1. Amatör Küme 21. Grupta Lider Beydağ Belediyespor’un şampiyonluğunu ilan etmesinin ardından grupta 2. Sırada 18 puanda bulunan Ödemiş Emniyetspor, şampiyon Beydağ Belediyespor’dan sonra Play-Off’ ta oynamak için son haftalardaki maçlarını kazanmak istiyor.

Ödemiş Emniyetspor Antrenörü Mehmet Kabakoz, “  Mücadele ettiğimiz Çetin Zengin 1. Amatör Küme 21. Gruptaki zirve yarışımızı sürdürüyoruz.  Grupta Beydağ Belediyespor’un grupta şampiyonluğunu ilan etmesinin ardından bizlerde 2. Sırada mücadelemizi sürdürüyoruz. Hedefimiz gruptan Play-Off şansını elde ederek, Play-Off maçlarında başarı sağlayarak bir üst Lig olan Süper Amatör Lig’e çıkmayı hedefliyoruz. ”dedi.

Takımlarının genç ve tecrübeli oyunculardan oluştuğunu belirten Antrenör Kabakoz konuşmasının devamında; “ Grupta bu sezon yenilenen kadromuzla mücadelemizi sürdürüyoruz. Ödemiş Emniyetspor’u, hedeflediği Süper Amatör Lig’e çıkması için elimizden gelen mücadelemizi vereceğiz. Bu hafta Ramazan Bayramı nedeniyle maç yok. Bayram sonrası oynayacak olduğumuz, Ödemiş’te kendi sahamızdaki Selçuk Efesspor maçını kazanarak yolumuza devam edeceğiz.”

Şazenuş KESKİN