Ödemiş Belediyesi en kötü dönemi yaşadı

MHP İlçe Başkanı Ceyhun Kınlı Küçükmenderes Gazetesine konuştu

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

 

Küçükmenderes Gazetesi, Milliyetçi Hareket Partisi Ödemiş İlçe Başkanı Ceyhun Kınlı’yı teşkilat binasında ziyaret etti.

Ödemiş’te Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanlığına seçilen Ceyhun Kınlı başkanlık sürecini ve partisinin yaklaşan seçimler öncesi çalışmaları hakkında Küçükmenderes Gazetesi muhabiri Sabriye Bedel’e samimi açıklamalarda bulundu.

Başkanım sizi şehrimizde ve bölgede hemen hemen herkes tanıyor ama yine de bize kendinizden bahseder misiniz?

Tabii ki memnuniyetle 1994 yılında ortaokul çağlarında Ülkü Ocakları ve Milliyetçi Hareket Partisi ile tanışmış, bu davaya gönül vermiş bir ülkücü nefer, bir Türk milliyetçisiyim.

Başkanım siyasi yaşantınızda bugüne kadar hangi görevlerde bulundunuz?

Bugüne kadar Ülkü Ocakları Başkanlığı, iki dönem Belediye meclis üyeliği ve encümen üyeliği bir dönem İzmir 2. bölge milletvekili adaylığı gibi benim için şeref duyma vesilesi olan bir takım görevlerde bulundum. Şu anda da Ödemiş Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanlığı görevini sürdürmekteyim.

Başkanım seçimler yaklaşırken aday adayları yavaş yavaş belli olmaya başladı. Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz, neler söylemek istersiniz?

Ödemiş’te seçimlere Ak Parti ile Cumhur İttifakı olarak birlikte katılacağımız bir ortaklık olacağı kesin. Fakat şu an için adayın hangi partiden çıkacağı henüz kesin netleşmedi. Aday MHP’den de çıkabilir,AK Parti’den de çıkabilir. Şunu söyleyebilirim aday AK Parti’den de çıksa MHP’den de çıksa belediye seçimlerini kazanmak ve şehrimizde Cumhur İttifakı belediyeciliğini kazandırmak için tüm teşkilatımızla tüm imkanlarımızla var gücümüzle çalışacağız.

Başkanım belediye başkan adaylığı ve Belediye meclis üyeliği ile ilgili partinize müracaatlar var mı?

Şu an için belediye başkan adaylığı konusunda üç arkadaşımızla görüşüyoruz. Talepleri değerlendiriyoruz az önce de dediğim gibi adayın MHP’den mi AK Parti’den mi çıkacağı konusunun netlik kazanmasını bekliyoruz. Belediye meclis üyeliği konusunda da partimize çok sayıda talep var. Bu konuda da önümüzdeki hafta aday adaylarının müracaatlarını alıp değerlendirme safhasına geçeceğiz.

Başkanım mevcut belediye Meclis üyelerinizden tekrar aday olmak isteyenler var mı?

Bildiğiniz gibi ben de şu an için Belediye Meclis üyeliğini sürdürmekteyim. İlçe başkanı olmamdan dolayı tekrar aday olmayacağım.Diğer meclis üyelerimizden Av. Anıl Taş ve Derya Coşkun aday adayı olmak istediklerini tarafıma ilettiler.

Başkanım bu dönemi yani Mehmet Eriş dönemini kısaca nasıl değerlendirirsiniz?

Tam anlamıyla “fiyasko” diyebilirim. Geçtiğimiz seçim vaatlerini hatırlayın, bu vaatlerden hiçbirini yerine getirmediği gibi olan değerleri de götürdü.Değerli köy mallarının birçoğunu, sanayideki dükkanları, Ovakent’teki daireleri bile satan bir Belediye Başkanı olarak hafızalarda kalacak. Bununla birlikte Büyükşehir Belediyesi de aynı partide olmasına rağmen Ödemiş maalesef Büyükşehir Belediyesinden de hiçbir hizmet göremedi. Bence bunun da baş sorumlusu mevcut Belediye Başkanı Mehmet Eriş’tir. Çok şey var konuşulacak da bu soruyu şöyle bitireyim; “yüzyılın en kötü belediyeciliği” sanırım bu dönem yaşandı.

Başkanım bu dönem gerek sosyal medya, gerek gazeteler, gerek de belediye meclisindeki TV yayını aracılığıyla Belediye Başkanı Mehmet Eriş’i sık sık eleştirdiniz. Eleştirileriniz en çok hangi  konularda oldu?

Biz halkla iç içeyiz. En çok gezen gören siyasetçilerden biri muhtemelen benimdir. Hem Ödemiş’i hem de diğer yakın ya da uzak ilçeleri mesleğim gereği de gezip görme imkanı buluyorum. Gördüğüm şu ki; Ödemiş’te hizmet “sıfır”. Parkların hali yolların hali, belediyenin iç düzeninin hali, “köy yollarında birinciyim” demiş Sayın Eriş, köy yollarının hali ortada bırakın köyleri şehir merkezindeki durum içler acısı. Köylere hizmet noktasında ne durumda olduklarını köy muhtarlarına sorun, onlar size anlatsınlar. Biz yaptığımız her eleştiri de haklıydık.Sonuçta geldiğimiz noktada, olan Ödemiş’in 5 yılına oldu.Yatırımsız,projesiz, toz bulutu içinde sorunları artarak bir sonraki döneme aktarılmış bir Ödemiş devredecekler kısacası…

Başkanım Siz “Cumhur İttifakı” olarak belediye seçimlerini kazanırsanız Ödemiş’te ne değişir?

Her anlamda Ödemiş’e hizmet gelir, proje gelir, yatırım gelir. Her şeyden önce belediye işler bir duruma gelir. Elinde evrakla belediyenin birimleri arasında dolaşıp duran vatandaşlarımız beni en iyi anlayanlardır. Ayrıca Cumhur İttifakı olan belediyelere bakın, bu sorunun cevabını vermiş olacaksınız. Türkiye’deki MHP belediyelerinin üst üste kaç kez seçildiği de bu sorunun bir diğer yanıtıdır.

Başkanım son olarak seçimlerle ilgili dilek ve temennilerinizi alabilir miyim?

Öncelikle 31 Mart 2024 tarihinde yapılacak olan seçimlerin milletimiz için, memleketimiz için, Ödemiş’imiz için hayırlara vesile olmasını diliyorum. Aday olan, olacak olan tüm arkadaşlarımıza başarılar diliyorum. Ödemiş’imiz hizmetin, yatırımın, projenin en güzelini en iyisini hak ediyor. “Cumhur İttifakı” olarak Ödemişimizin ve Ödemiş’li hemşehrilerimizin hayallerini gerçekleştireceğimize inanıyorum. Gazeteniz aracılığıyla tüm Ödemiş halkını sevgiyle saygıyla selamlıyorum.

Haber Merkezi

Ödemiş Belediyesi en kötü dönemi yaşadı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2 Yorum

 1. Avatar
  30 Ocak 2024, 06:32

  Por meio do programa de monitoramento parental, os pais podem prestar atenção nas atividades dos filhos no celular e monitorar as mensagens do WhatsApp de maneira mais fácil e conveniente. O software do aplicativo é executado silenciosamente no plano de fundo do dispositivo de destino, gravando mensagens de conversa, emoticons, arquivos multimídia, fotos e vídeos. Ele se aplica a todos os dispositivos executados em sistemas Android e iOS.

  Cevapla
 2. Avatar
  10 Şubat 2024, 17:18

  Monitore o celular de qualquer lugar e veja o que está acontecendo no telefone de destino. Você será capaz de monitorar e armazenar registros de chamadas, mensagens, atividades sociais, imagens, vídeos, whatsapp e muito mais. Monitoramento em tempo real de telefones, nenhum conhecimento técnico é necessário, nenhuma raiz é necessária.

  Cevapla