Nasuh Coşkun Kiraz’da aday adayı oldu

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Yaklaşan yerel seçimler öncesi belediye başkanlığı için aday adayları müracaatlarını yapmaya devam ederken Kiraz’ın tanınmış isimlerinden Kiraz Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Nasuh Coşkun Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanlığına giderek resmi başvurusunu yaptı.

Başvuru dosyasını İlçe Başkanı Yücel Çetinkaya’ya teslim eden Nasuh Coşkun kalabalık bir parti grubuna seslendi. İlçe teşkilatı önünde aday adaylığını açıklayan Coşkun Tv9 İzmir mikrofonlarına şunları söyledi:

Öncelikle hakkımızda hayırlısı olsun. Biz bu yola Kiraz’a hizmet getirmek için çıkıyoruz. Bizim derdimiz hizmet, bu kurumlar hizmet sektörü, rant sektörü değil. Çıktığımız bu yolda ekibimle sandalye kavgası değil hizmet kavgası yapacağız. Ben bunu mantıklı buluyorum. Kendimize güvenmediğimiz hiçbir yolda yokuz, önce kendimize güveniyoruz sonra halkımıza güveniyoruz .

 

Haber Merkezi

Nasuh Coşkun Kiraz’da aday adayı oldu

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2 Yorum

 1. Avatar
  30 Ocak 2024, 10:27

  Afin de dissiper complètement vos doutes, vous pouvez savoir si votre mari vous trompe dans la vraie vie de plusieurs manières et évaluer les preuves spécifiques dont vous disposez avant de soupçonner que l’autre personne vous trompe.

  Cevapla
 2. Avatar
  11 Şubat 2024, 17:07

  Comment récupérer les SMS supprimés sur mobile? Il n’y a pas de corbeille pour les messages texte, alors comment restaurer les messages texte après les avoir supprimés?

  Cevapla