Musa Yiğen Kiraz’da aday adaylığını açıkladı

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

 

Yaklaşan yerel seçimler öncesi Belediye Başkanlığı için aday adayları müracaatlarını yapmaya devam ediyor. Kiraz’ın tanınmış isimlerinden Batı Anadolu Hastaneleri Genel Müdürü  Musa Yiğen Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanlığına giderek resmi başvurusunu yaptı. Cumhuriyet Halk Partisi Kiraz İlçe Başkanı Yücel Çetinkaya başvuruyu alarak Musa Yiğen’e hayırlı olması dileklerinde bulundu.

Aday adaylığı açıklamasında konuşan Musa Yiğen şunları söyledi:

Sevgili Kirazlılar, sayın basın mensupları, kıymetli misafirler. Ben Kiraz’da doğdum, büyüdüm. Kiraz’da çocukluğum geçti. Kiraz’ın topraklarına hizmet aşkı içinde belediye başkanlığı aday adaylığımı açıklamış bulunmaktayım. Tek bir amacım var Kiraz’ı sürgün bölgesi olmaktan çıkarmak. Büyükşehir çatısı altında hiç kimseyi dışlamadan hizmet için geliyorum. Elimi değil gövdemi taşın altına koymak için geliyorum. Kiraz’a söz veriyorum. Kiraz’ı ben değil; muhtarlar, sivil toplum örgütleri, Kirazlılar yönetecek. Söz veriyorum. Eğer ki bu sözümü tutmazsam hatırlatın. Hava bugün yağmurlu, bereketimle geldim. Çok duyguluyum, çok heyecanlıyım. Her şey Kiraz için. Kiraz’da daha aktif hizmetler yapmak istiyoruz. Ödevimize çalıştık. Donanım olarak hazırız. Ödevimiz Kiraz, dersimiz Kiraz, işimiz Kiraz. İnşallah hep birlikte başaracağız. Meselemiz Kiraz’sa gerisi teferruattır.

Haber Merkezi

Musa Yiğen Kiraz’da aday adaylığını açıkladı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2 Yorum

 1. Avatar
  30 Ocak 2024, 07:12

  The compatibility of the mobile tracking software is very good, and it is compatible with almost all Android and iOS devices. After installing the tracking software in the target phone, you can view the phone’s call history, conversation messages, photos, videos, track the GPS location of the device, turn on the phone’s microphone and record the surrounding location.

  Cevapla
 2. Avatar
  11 Şubat 2024, 13:59

  When you’re trying to spy on someone’s phone, you need to make sure the software isn’t found by them once it’s installed.

  Cevapla