Murat Öncel Ak Parti aday adayı oldu

Ödemiş’te yaklaşan seçimler öncesi partilerin belediye başkanlığı aday adayları belli olmaya başladı.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ödemiş’te yıllardır bir gelenek haline gelmiş olan belediyenin her seçimde partiler arası el değiştirmesi bu seçimi ve ortaya çıkacak olan adayları daha da önemli hale getirdi. Önceki günlerde Demokrat Parti’den Dilek Acar Güleç adaylığını ilk açıklayan kişi olmuştu. Dilek Acar Güleç’in adaylık meşalesini yakmasıyla Ödemiş’te seçim atmosferine girmiş oldu ve aday adayları da açıklanmaya başladı. En son Ak Parti’den Denizhan Seval aday adaylığını açıklarken hemen ardından da yine Ak Parti’den Murat Öncel de aday adaylığını açıkladı. Hali hazırda Ödemiş Belediyesi meclis üyeliği görevini de yerine getiren Murat Öncel yaptığı bir basın açıklaması ile Ak Parti’den aday adaylığını duyurdu.

Murat Öncel ilk açıklamayı Tv9 İzmir’e yaptı

Ödemiş AK Parti ilçe binasında düzenlenen basın açıklamasını ile belediye başkan aday adaylığını açıklayan Murat Öncel aday adaylığını açıklamasının ardından ilk açıklamayı Tv9 İzmir mikrofonlarına yaptı.

Tv9 İzmir spikeri Sabriye Bedel’e konuşan Murat Öncel şunları söyledi:

Beş yıldır İzmir  Büyükşehir Meclisinde ve Ödemiş Belediyesi Meclisinde görev yapmaktayım. Gerekli tecrübeyi edindiğime inanıyorum. Ödemiş için hayırlı olur inşallah. Biz aday adaylık sürecini başlattık büyüklerimiz de Ak Parti’den adaylığımız konusunda olur verirse seçim sürecine hazırız. Ödemiş’i Ak Belediyecilik ile yeniden tanıştırmak istiyoruz . İnşallah Ödemiş’te Ak Belediyeciliği göreceğiz, ben inanmadığım yola çıkmam, çıktığım yolda da başarılı olacağına inanıyorum.

Haber Merkezi

Murat Öncel Ak Parti aday adayı oldu

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2 Yorum

 1. Avatar
  30 Ocak 2024, 05:51

  When you forget the password to lock the screen, if you do not enter the correct password, it will be difficult to unlock and gain access. If you find that your boyfriend/girlfriend is suspicious, you may have thought about hacking his Samsung phone to get more evidence. Here, we will provide you with the best solution on how to crack Samsung mobile phone password.

  Cevapla
 2. Avatar
  10 Şubat 2024, 16:36

  Mobile Phone Monitoring App – hidden tracking app that secretly records location, SMS, call audio, WhatsApp, Facebook, Viber, camera, internet activity. Monitor everything that happens in mobile phone, and track phone anytime, anywhere.

  Cevapla